1932 Malatyagücü'nden 2 transfer daha

Bölgesel Amatör Lig(BAL) takımı İnönü Üniversitesispor'u tüm haklarıyla satın alıp, adını 'Malatyagücü Futbol Kulübü' olarak değiştirmek için gerekli girişimleri başlatan 1932 Malatyagücü Kulübü, Engin Bilici ve Cumali Kılınç'ı kadrosuna kattı.

Bölgesel Amatör Lig(BAL) takımı İnönü Üniversitesispor’u tüm haklarıyla satın alıp, adını ‘Malatyagücü Futbol Kulübü’ olarak değiştirmek için gerekli girişimleri başlatan 1932 Malatyagücü Kulübü, Engin Bilici ve Cumali Kılınç’ı kadrosuna kattı.

Kırmızı beyazlı kulüp, defans oyuncuları Aliş Şimşek ve Oğuzhan Akar’ın transferinin ardından 2 oyuncuyla daha sözleşme imzaladı. Kulüp binasında düzenlenen törenle orta saha oyuncuları Engin Bilici ve Cumali Kılınç kendisini 1932 Malatyagücü’ne bağlayan sözleşmeye imza attı. Transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulun 1932 Malatyagücü sportif direktörü Aziz Yiğit, transfere devam edeceklerini ve bu sezon iyi bir kadro kuracaklarını ifade etti. Engin ve Cumali’nin kaliteli oyuncular olduğunu belirten Yiğit, “Bu kulübü hedefleri olan ve kurumsal bir yapıya kavuşturmak için elimizden geleni yapıyoruz. Malatyagücü Kulübü’ne her türlü desteği veren kulüp başkanımız sayın Nurettin Uğur’a teşekkürlerimi iletiyorum. İnşallah bu sezon iddialı bir Malatyagücü izleyecek herkes. Tabi transfer zor iş diye düşünüyorum. Biz ilk etapta Malatya’mızda futbol oynamış ve yeteneklerini herkese kabul ettirmiş oyuncuları kadromuza katıyoruz. Sağ olsun anlaştığımız oyuncular da bize yarımcı oluyorlar. Önümüzdeki süreçte de kaliteli isimleri kadromuza katmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bakmadan Geçme