• Haberler
  • Spor
  • Ankara MASTÖB'den Evkur Yeni Malatyaspor'a destek

Ankara MASTÖB'den Evkur Yeni Malatyaspor'a destek

Evur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ve yönetim kurulu üyeleri, MASTÖB Ankara şubesinin kahvaltılı istişare toplantısında buluştu.

Evur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ve yönetim kurulu üyeleri, MASTÖB Ankara şubesinin kahvaltılı istişare toplantısında buluştu.

MASTÖB Genel Başkanı ve Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıya Malatya’nın eski Valisi Saffet Arıkan Bedük, Malatyaspor eski Başkanı Coşkun Ünal, Mahmut Suat Uzun, Bahattin Atilla ve Ankara’da bulunan STK başkanları katıldı.

Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek yaptığı konuşmada, Evkur Yeni Malatyaspor olarak iyi yolda olduklarını söyleyerek, "Takımımız haftalar ilerledikçe daha da iyi sonuçlar alarak hak ettiği yere gelecektir. Taraftarlarımız takımlarına desteklerini esirgemesinler bu takım seri galibiyetler alarak üst sıralara tırmanacaktır. Bize her zaman destek olan başta MASTÖB Ankara Şube Başkanı Kamil Göksu ve yönetimine, Ankara’daki tüm Malatyalılara ve değerli bürokrat ve iş adamlarımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.

MASTÖB Ankara Şube Başkanı Kamil Göksu ise, "Evkur Yeni Malatyaspormuzun başarılı olması için her bir bireye önemli görevler düşüyor. Ne yazık ki kenarda durup başarısız sonuçlar almasını bekleyen sözde Malatyalı tipler var pusuda yatıyor onlar pusuda yatanları yazmamıza gerek yok onlar yatmaya devam etsin biz takımımız yense de yenilse de yanındayız geçmiş de olduğu gibi çünkü biz Malatyasporluyuz" diye konuştu.

Bakmadan Geçme