Arapgir Derneği sağlık konusunda bilgilendirdi

Arapgir Derneği tarafından Kahvaltı Sohbetleri adı altında gerçekleştirilen programda katılımcılara sağlık konusunda bilgilendirme yapıldı.

Arapgir Derneği tarafından “Kahvaltı Sohbetleri” adı altında gerçekleştirilen programda katılımcılara sağlık konusunda bilgilendirme yapıldı.

Arapgir ve Çevresini Kalkındırma, Yardımlaşma ve Kültür Derneği tarafından “Kahvaltı Sohbetleri” adı ile yeni bir etkinlik gerçekleştirildi. İnönü Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Yaşar Bayındır ile eşi Prof. Dr. Tuğba Bayındır’ın sağlık konusunda sunum yaparak katılımcıların sorularını cevaplandırdığı programda Prof. Dr. Yaşar Bayındır enfeksiyon hastalıkları konusunda, eşi Prof. Dr. Tuğba Bayındır ise kulak-burun-boğaz hastalıkları konusunda sunum yaparak katılımcıların sağlık konusundaki sorularını açıklığa kavuşturdu. Dernek Başkanı Kamuran Sezer, bu tür etkinliklerin devam edeceğini ve bu toplantılarda sağlık, eğitim, kültür, tarım ve benzeri konularda sunum yapmak üzere davet edilecek uzman konukların katılımcıları bilgilendireceği söyledi.

İlki geçtiğimiz günlerde düzenlenen kahvaltılı programına Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu da eşi ile birlikte katıldı.

Programa ayrıca, Prof. Dr. Tuğba Bayındır, Prof. Dr. Yaşar Bayındır, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Murat Türksoy ve eşi, Arapgir Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Necip Urla ve eşi, dernek yöneticileri ve eşleri ile Malatya’da yaşayan Arapgirliler ailece katıldılar.

Bakmadan Geçme