ATO Başkanı Baran, Vali Toprak'ı ziyaret etti

Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran beraberinde Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, İş Adamları Harun Adıgüzel, Harun Oğuz, Mustafa Özbey, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Ali Er ile birlikte Vali Toprak'ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kayısı Haber Malatya - Kayısı Haber

ATO Başkanı Gürsel Baran, bir dizi temaslarda bulunmak üzere geldiği ilimizde beraberindekiler ile birlikte Vali Toprak’ı makamında ziyaret ederek ilimizin sanayileşme konusundaki faaliyetlerinin ve ilin alt yapısının gelişmiş olmasından duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Malatya’nın Cazibe Merkezleri Programı kapsamında yer almasının İlin gelişimine çok daha fazla katkı sağlayacağına olan inancını belirten ATO Başkanı Baran, Vali Toprak’ın da bu konuya büyük bir önem verdiğini, basından ve Malatya TSO Başkanı Erkoç’tan aldığı bilgilerden büyük bir memnuniyetle takip ettiğini belirtti. Başkan Baran, hem kendilerini kabulünden hem de Malatya’nın ve Türkiye’nin sanayileşmesi noktasında vermiş olduğu katkılardan dolayı Vali Toprak'a teşekkür etti.

Vali Mustafa Toprak da ziyaretten ve Baran'ı Malatya'da görmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek ziyaretleri için teşekkür etti. Cazibe Merkezleri Programında yer alan Malatya’da yüzlerce yatırımcının Kalkınma Bankası'na direkt olarak ya da Malatya Ticaret ve Sanayi Odası binasında bulunan Yatırım Destek Ofisine müracaatta bulunduğunu, bu yatırımların gerçekleşmesi halinde de ilde önemli bir istihdam sağlanacağını ifade eden Vali Toprak, hem Organize Sanayi Bölgesinin bununla birlikte İlin, hem de Türkiye’nin istihdam ve üretim açısından kazanım elde edeceğini belirtti.

Dünyanın en büyük rulman üreticilerinden birinin sahibi olan İşadamı Adıgüzel ile birlikte Başkan Baran, Vali Toprak’a sembolik rulman maketi hediye ederken, Vali Toprak da kendilerine ilimizin sembolü olan kayısı hediye etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?