Bakan Tüfenkci Malatya'da bayramlaşma programına katıldı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AK Parti Malatya İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen bayramlaşma programına katıldı.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AK Parti Malatya İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen bayramlaşma programına katıldı.

Kurban Bayramı’nın 1. günü Malatya Büyükşehir Belediyesi Nikah Sarayı’nda düzenlenen bayramlaşma programında konuşan Bakan Tüfenkci, AK Parti’nin milletin içinden çıkan bir hareket olduğunu belirterek, "15 yıldır Allah’a hamdolsun her seçimde millete hesap vererek yeniden, yenilenerek Türkiye ve Türk milletine hizmet ediyoruz ve hizmet etmeye de devam edeceğiz” dedi.

AK Parti’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde millete hizmet yolunda güçlenerek yoluna devam ettiğini ifade eden Tüfenkci, “Önümüzdeki dönemlerde kongreler olacak. Bu kongrelerde güçlenerek yolumuza devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

2019’daki seçimlerle birlikte başkanlık sistemine de fiilen geçileceğinin altını çizen Tüfenkci, “Türkiye 2023 hedeflerine yürüyecek ve bizler 2023 hedeflerinden vazgeçmeyeceğiz. Bu hedeflerimize ulaşmak için cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçtik. Biz istiyoruz ki Türkiye daha yaşanılan bir ülke olsun, daha özgür bir ülke olsun, daha ileri demokrasinin uygulandığı bir ülke olsun, refah düzeyi artan bir ülke olsun" diye konuştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise, tüm Malatyalıların Kurban Bayramını kutlayarak, "Her bayram olduğu gibi 16 yıldır bayramlaşma töreni yapan AK Parti Malatya il başkanlığımıza teşekkür ediyorum" dedi.

AK Parti Malatya İl Başkan Hakan Kahtalı, 16’ncı yıllarını doldurduklarını ifade ederek, "16 yıldır memleketimize hizmet etmek için çalışıyoruz. Teşkilatlarımızla birlikte çalışılarak hizmet etmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Bayramlaşma programında Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Malatya milletvekilleri Nurettin Yaşar ve Mustafa Şahin, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’da birer konuşma yaptılar.

Bakmadan Geçme