Başkan Cömertoğlu'ndan işbirliği vurgusu

Malatya'nın Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, esnaflarla her zaman istişare içerisinde olduklarını belirterek, esnaflarla hizmet konusunda işbirliği için her zaman hazır olduklarını ifade etti.

Malatya’nın Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, esnaflarla her zaman istişare içerisinde olduklarını belirterek, esnaflarla hizmet konusunda işbirliği için her zaman hazır olduklarını ifade etti.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Genel Kurulunda yeni dönem için yeniden seçilen Şenol Sekizsu ve yönetimine ‘Hayırlı Olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’na Arapgir Belediyesi Meclis Üyesi Basri Yılmaz, Arapgir Belediyesi Başkan Yardımcıları Gürbüz Bulut ve Ramazan Erdem’de eşlik etti.

Başkan Sekizsu, seçim süreci boyunca yapılan çalışmalar ve hazırlanan projeler hakkında heyete bilgi verdi.

Başkan Cömertoğlu, esnaflarla her zaman istişare içerisinde olduklarını belirterek, esnaflarla hizmet konusunda işbirliği için her zaman hazır olduklarını kaydetti. Cömertoğlu, yönetimin görevlerinde başarılar da diledi.

Yorumlar 1
2000LER 12 Mart 2022 16:19

Haluk Cömertoğlu Malatya’nın Türkiye’ye sunduğu bir değerdir. Konulara yalın bakış, pratik ve verimli çözüm, evrensel bakış açısı, vizyon ve ufuk sahibi bir insan. İnşallah sağdan olsun soldan olsun Malatya geneline hakim olan şark kurnazlıkları onu harcamaz ve uzun yıllar ilçesine kentine ülkesine ve insanlığa hizmet etme imkanından mahrum bırakmazlar.

Bakmadan Geçme