Başkan Karamehmetoğlu miniklerin sevincine ortak oldu

Diyarbakır'ın Çermik ilçesinde Aynalı İlkokulu birinci sınıf öğrencileri, düzenlenen okuma bayramında velilerinin karşısına çıktılar. Etkinliğe katılan Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu çocukların sevincine ortak oldu.

Başkan Karamehmetoğlu miniklerin sevincine ortak oldu
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde Aynalı İlkokulu birinci sınıf öğrencileri, düzenlenen okuma bayramında velilerinin karşısına çıktılar. Etkinliğe katılan Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu çocukların sevincine ortak oldu.

Çermik ilçesi Aynalı İlkokulunda birinci sınıf öğrencileri için okuma bayramı etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Etkinlik saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Etkinlikte konuşan Başkan Karamehmetoğlu, “Bugün evlatlarımızın okuma bayramına geldik. Bu heyecanınızı bizlerde yaşıyoruz” dedi.“Anlatmak ve öğretmek zorundayız”

Çocuk yetiştirmenin zorluklarına da değinen İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, “Bizler bu potansiyeli geliştirmekte bazı noktaları ıskalar ve ihmal edersek sıkıntıyı bizler çekeriz. Bundan sonra her adımımızı bilinçli şekilde atarak onları bugünün dünyasına göre değil yarının dünyasına göre yetiştirmek zorundayız. Onların yarınlarını sıkıntıya atmamamız gerekiyor. Kendilerine güven duymalarını, yaşayarak anlatmak ve öğretmek durumundayız” diye konuştu.
Malatya Firma Rehberi

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom