Başkan Polat'a Almanya'da ödül

Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat'a Almanya'nın Essen kentinde 'Avrupa Başarı Ödülleri' kapsamında En başarılı belediye başkanı' ödülü verildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kayısı Haber Malatya - Kayısı Haber

Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat’a Almanya’nın Essen kentinde ’Avrupa Başarı Ödülleri’ kapsamında “En başarılı belediye başkanı’ ödülü verildi.

Almanya’da Türk-Alman Kültür ve Turizm Derneği ve Makaimaj Medya işbirliğinde düzenlenen İTTMesse Uluslararası Turizm ve Ticaret fuarı bu yılda düzenlendi. Fuarda Pütürge ilçesi de tanıtılırken Başkan Polat, fuara katılarak gelen katılımcılara Pütürgenin tarihini, turizmini ve ürünlerini anlattı. Fuarın ardından ise ’Avrupa Başarı Ödülleri’ kapsamında gala gecesi düzenlendi. Gala gecesinde Başkan Polat en çok proje üretmesi ve en fazla kamu hizmeti alması nedeniyle ’En Başarılı Belediye Başkanları’ ödülüne layık görüldü. Ödülünü alan Başkan Polat, teşekkürlerini dile getirerek Pütürge’nin kalkınması ve gelişmesi için ekibiyle bundan sonrada var gücüyle çalışacağını söyledi.

Öte yandan Başkan Polat, Almanya’da ablası Gülbahar İnan’ın vefat ettiği haberi ile yıkıldı. Polat, acı haberin ardından yurda döndü.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?