Başkan Polat'ta, Battalgazi'ye hayırlı olsun ziyareti

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Battalgazi Belediyesi Yeni Hizmet Binasının Malatya ve Battalgazi'ye yaraşır güzel bir bina olduğunu söyledi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Battalgazi Belediyesi Yeni Hizmet Binasının Malatya ve Battalgazi’ye yaraşır güzel bir bina olduğunu söyledi.

Battalgazi Belediyesinin yeni hizmet binasına taşınması nedeniyle Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, yeni hizmet binasının hayırlı olması temennisinde bulunarak, "Gerçekten Malatya’ya yakışır, Battalgazi’ye yakışır çok güzel bir bina yapmışlar. Binamızı da birçok boyutuyla gezmiş olduk. Gerçekten çok fonksiyonel bir bina olmuş. Bir yandan Battalgazi Belediyemizin bütün birimleri burada toplanırken ama diğer taraftan da sosyal aktivitelerin de yapılacağı konferans salonları ile donatılmış. Ben başta Başkanım olmak üzere tüm Battalgazi Belediye çalışanlarını burada çok hayırlı hizmetler yapacağına eminim. Allah hayırlı etsin, Rabb’im mübarek eylesin İnşallah” şeklinde konuştu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise yeni hizmet binasına taşındıktan sonra ilk ziyareti Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın yaptığını kaydederek, kendisiyle sık sık istişarede bulunarak yol haritalarını belirlediklerini söyledi. Gürkan, "Hacı Uğur Başkanımızla biz tüm çalışmalarımızda ortak istişareye dayanan birbirimizle bilgi alışverişi kapsamında işlerimizi ve yol haritamızı belirleme noktasında temel istişareye önem veriyoruz. Buna hassasiyet gösteriyoruz. Battalgazi Belediyesi Yeni Hizmet binasına gelmemiz hasebiyle ilk ziyaretçimiz de Hacı Uğur başkanımız. Kendisi bizlere göstermiş olduğu hassasiyet ve özeni de bu şekilde göstermiş oldu. Bu binamızın yapılmasında emeği geçen personelimiz olsun, devletimiz ve devletimizin imkanları olsun, Bakanlarımızın ve Milletvekillerimizin bu konudaki göstermiş olduğu destek ve bize göstermiş olduğu her türlü finansman noktasında ben kendilerine şükranlarımı sunuyorum. İnşallah bu binamızda da Battalgazi’mize ve memleketimize güzel hizmetler yapmamız bizlere nasip olur” ifadelerine yer verdi.

İki başkan açıklamaların ardından Battalgazi Belediyesi Yeni Hizmet binasını gezdi.

Bakmadan Geçme