Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan:

Malatya Kayısı Kent Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Yağlıca ve bazı mahalle muhtarları, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti. Ziyaretten konuşan Başkan Gürkan, muhtarlarla istişareye büyük önem verdiklerini söyledi.

Malatya Kayısı Kent Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Yağlıca ve bazı mahalle muhtarları, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Ziyaretten konuşan Başkan Gürkan, muhtarlarla istişareye büyük önem verdiklerini söyledi.

Malatya Kayısı Kent Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Yağlıca, beraberinde Hidayet Mahalle Muhtarı Engin Güleç, Küçük Mustafa Paşa Mahalle Muhtarı Mehmet Erçetin, İzzetiye Mahalle Muhtarı Alaaddin Aktaş, Gedik Mahalle Muhtarı Abuzet Taylan ve Taştepe Mahallesi eski Muhtarı Turan Sarı ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ederek, bir süre görüştü.

Ziyarette konuşan Malatya Kayısı Kent Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Yağlıca, “Belediye Başkanımızın çalışmalarını takip ediyoruz. Çalışmalarından dolayı Malatyamıza baya katılımlarda bulundular. Özverileri ile çalışmalarına çok hızlı bir şekilde devam etmektedir. Bu vesile ile bu çalışmalarından dolayı şahsım ve derneğim adına kendisini kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Biz belediye çalışmalarında hep muhtarlarımız olsun, Sivil Toplum Örgütleri olsun, kanaat önderleri olsun, yerel önderler olsun bunların görüş ve önerilerini hep önemsedik ve bizim yol pusulamız ve yön haritamız olması noktasında da hep buna özen gösterdik. Muhtarlarımızdan gelen taleplerin de ilgili birimler tarafından değerlendirilip, bir araya getirilmesi noktasında da hakikaten süratli bir çalışma içerisindeyiz. Şu anda gerek muhtarlarımız, gerek vatandaşlarımızın memnuniyetini periyodik aralıklarla bizde ölçüyoruz. Gerçekten Battalgazi bölgesinde belediye çalışmaları ile ilgili yüksek düzeyde bir memnuniyet olduğunu, memnuniyetle müşahede ediyorum. Ben bu anlamda değerli hemşehrilerime ve muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Bizlerin görevi Battalgazi’yi mazisine layık istikbale hazırlamaktır. Bu sorumluluğumuzun bilincinde, bütün ekip arkadaşlarımızla birlikte Battalgazi bütçesinin çok üstünde ve cumhuriyet tarihinde olmayan bir yatırım programı çerçevesinde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu çalışmaların Battalgazi halkına, hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Bakmadan Geçme