Çermik modern bir görünüme kavuşacak

Diyarbakır'ın Çermik İlçe Devlet Hastanesi önünden ilçe girişine kadar olan yola dökülecek olan sıcak asfalt çalışmaları öncesinde kurum yetkilileriyle toplantı yapan Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçeyi modern bir görünüme kavuşturacak projelerin hayata geçirileceğini söyledi.

Çermik modern bir görünüme kavuşacak
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Çermik İlçe Devlet Hastanesi önünden ilçe girişine kadar olan yola dökülecek olan sıcak asfalt çalışmaları öncesinde kurum yetkilileriyle toplantı yapan Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçeyi modern bir görünüme kavuşturacak projelerin hayata geçirileceğini söyledi.

Belediyedeki makam odasında TEDAŞ, Türk Telekom, DİSKİ, Karayolları 9. Bölge ile Doğal Gaz Yatırım ve İzleme yetkilileriyle bir araya gelen Başkan Şehmus Karamehmetoğlu, Diyarbakır ile Fatih Sultan Mehmed caddesinin asfaltlanması çalışması öncesinde toplantı yaptıklarını belirtti. Karamehmetoğlu, yol asfaltlanmadan önce elektrik direklerinin çekilmesi, DİSKİ’nin çalışmaları, Telekom ve doğal Gaz kazı çalışmalarının tamamlanması ile sıcak asfalt çalışmasının başlayacağını söyledi. 30 yıldan beri yapılamayan hizmetleri yaptıklarını anlatan Karamehmetoğlu, hizmet konusunda Çermik için seferber olduklarını, bir an önce ilçeyi modern bir görünüme kavuşturacaklarını dile getirdi. Her kurumun üzerine düşen görevi bir an önce eksiksiz yapacağını aktaran Karamehmetoğlu, Çermikli vatandaşların hizmet özleminin giderileceğini kaydetti.
Malatya Firma Rehberi

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom