Epak DMO sitesinde yerini aldı

Esenlik Şirketinin Epak markası adı altında çıkardığı ürünler Devlet Malzeme Ofisi'nin DMO'nin sitesinde yerini aldı. Epak markası adı altında üretilen temizlik ürünleri bu hafta itibariyle DMO'nun ürün kataloglarında da sergilenmeye başladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kayısı Haber Malatya - Kayısı Haber

Esenlik Şirketinin Epak markası adı altında çıkardığı ürünler Devlet Malzeme Ofisi’nin DMO’nin sitesinde yerini aldı. Epak markası adı altında üretilen temizlik ürünleri bu hafta itibariyle DMO’nun ürün kataloglarında da sergilenmeye başladı.

Esenlik Genel Müdürü Hulisi Boyraz, Esenlik’in, Malatyalıların duyduğu güven ve sağladığı destek neticesinde kendi il sınırlarını aştığını, bölgesel ve ulusal bir kuruluşa dönüştüğünü ifade ederek, “Kamu ciddiyeti, disiplini, güvenirliği ve halkımızın teveccühü ile Esenlik halkımızın güvenini kazanmış, geleceğe güvenle yürüyen bir şirket haline dönüşmüştür. Kamunun gücünü, özel sektörün ruhu ile birleştiren kuruluş halini almıştır. Bu noktada, artık kamu kurumları, ihtiyaç duydukları tüm temizlik maddelerini artık daha rahat DMO tarafından temin edebilirler” şeklinde konuştu. Esenlik’in felsefesinin inovasyonu barındırdığını kaydeden Boyraz, "Dinamik bir yapı içerisinde, yenilenerek sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek düşüncesinde olan ve sağlam zeminlerde bulunan bir Esenlik var bugün. Yerinde duranın geride kaldığı, dinamizmi yakalayamayanın başarıyı sürekli kılamadığı günümüz dünyasında, inovasyon anlayışını bünyeye yerleştirmeniz gerekiyor. Esenlik olarak bizim düşüncede ve uygulamada yaptığımız budur. Bu anlayışla her daim kendini yenileyen, düzelten, yararlı işlerin önünü açan, eskiyeni törpüleyen bir sistem kurduk. Bu sistem, Esenlik’i geleceğe taşıyacaktır. Esenlik, Malatya Büyükşehir Belediyemizden aldığı destekle halkımızın güvenini kazanmış, geleceğe güvenle yürüyen yenilikçi, dinamik, gelişimci bir şirket, Esenlik sabırlı ve güvenli adımlar atan bir şirket yatırımları birbirini destekleyen sağlam ve emin bir şirket. Bu değerler kolay kazanılacak değerler değil. Bu değerleri barındıran Esenlik halkıyla beraber güvenle yoluna devam ediyor" diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?