Eski rektörden yeni rektöre başarı dileği

Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) Rektörlüğü görevine Prof. Dr. Recep Bentli'nin atanması nedeniyle görev süresi dolan MTÜ eski Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, yeni rektör Bentli'ye başarı dileğinde bulundu.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) Rektörlüğü görevine Prof. Dr. Recep Bentli’nin atanması nedeniyle görev süresi dolan MTÜ eski Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, yeni rektör Bentli’ye başarı dileğinde bulundu.

MTÜ’de 4 yıl rektörlük görevi yapan ve görev süresi dolup süresi uzatılmayan Prof. Dr. Karabulut, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, "Kuruluş sürecinden bu güne kadar icra ettiğim Malatya Turgut Özal Üniversitesi rektörlük görevimi tamamlamış bulunmaktayım. Başka Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve YÖK başkanımız olmak üzere, kıymetli Bakanlarımıza, Malatya Milletvekillerimize, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve bu süreçte birlikte çalıştığım idari ve akademik personellerimize teşekkür ederim. Rektörlük görevine atanan Prof.Dr. Recep Bentli’ye başarılar dilerim" ifadelerine yer verdi.

Eski rektörden yeni rektöre başarı dileği
Yorumlar 1
2000LER 16 Eylül 2022 16:37

Yedik içtik... gunler su gibi geçti... İnönü'ye rektör seçilemeyin bozulan piŞkolojimiz düzeldi... Sağol Öznur apla... apla gibisi yok canim... Bundan sonra mi... valla bundan sonrası hic önemli değil... yediğimizi gevişe getirsek yedi sülalemize yeter:)

Bakmadan Geçme