Kanalboyu Haberleri

Kanalboyu Haberleri

Trafiği felç eden hatalı parka vatandaş müdahale etti

Malatya'da kentin en işlek caddelerinden olan Kanalboyu'nda yol kenarına hatalı bir şekilde park edilen otomobil trafiği felç etti. Park halindeki araç yüzünden belediye otobüsü manevra yapamadığı için dakikalarca beklerken aracın vatandaşların müdahalesiyle kenara alınmasıyla trafik normale döndü.

Kanalboyunun tek yönü araç trafiğine kapatılıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından özellikle akşam saatlerinde Kanalboyu'nda yaya trafiğinin çok yoğun olması nedeniyle, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da İpek Caddesi Kavşağı'ndan Atatürk Anıtına doğru geliş istikameti araç trafiğine kapatılacak.

Malatya’da yeni yılın ilk dakikalarında kavga

Malatya'da yeni yılın ilk dakikalarında 2 grup arasında çıkan kavgada 2 kişi yaralandı.

4 kişinin öldüğü dehşet anının görüntüleri ortaya çıktı!

Malatya'da geçtiğimiz yıl 4 kişinin ölümüyle sonuçlanan kafe cinayetinin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıkarken, davada sanıklara ceza yağdı.

Kanalboyu ve Hürriyet Parkı'nda Ömer Ekici coşkusu

Seçim çalışması kapsamında 'Sıkılmadık el ulaşılmadık gönüldaş kalmayacak' diyen MHP Milletvekili Adayı Ömer Ekici, gittiği her yerde yoğun ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılanıyor.

Kanalboyunda son rötuşlar yapılıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Kanalboyu ikinci kısımda proje çalışmalarında son rötuşları yapıyor.

Kanalboyu tek yönlü olarak araç trafiğine kapatılacak

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, 10 Haziran Cumartesi gününden itibaren Ramazan ayı sonuna kadar Kanalboyu, İpek Caddesi girişinden Atatürk Anıtı yönüne doğru akşam saatlerinde araç trafiğine kapatılacak.

Kanalboyu 2. etapta sona doğru gelindi

Malatya kimliğinde önemli bir yeri olan Kernek-Kanalboyu-Hürriyet Parkı düzenlemesinin son etabı olan Kanalboyu ikinci kısım düzenleme çalışmalarında önemli mesafeler kat edildi.

Kanalboyu'nda üstyapı çalışmaları devam ediyor

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, üstyapı çalışmalarının devam ettiği Kanalboyu'nda incelemelerde bulundu.

Malatya'da huzur operasyonu

Malatya'da polis ekipleri merkezi bölgelerdeki kafe ve eğlence mekanlarında huzur operasyonu yaptı.

Kafedeki kanlı çatışmada ölü sayısı 3'e yükseldi

Kanalboyu'ndaki kafede geçtiğimiz gün yaşanan silahlı çatışmada ağır yaralanan işletme sahibi Serdar Ökten, olaydan 3 gün sonra hayatını kaybetti. Kafe olayında ölenlerin sayısı 3'e yükseldi.

Kafedeki silahlı çatışmada ölenler defnedildi

Malatya’da bir kafeteryada yaşanan silahlı kavgada hayatını kaybeden 2 kişi otopsi işlemlerinin ardından defnedildi. Ölenlerden birinin cezaevinden yeni tahliye olduğu, diğerinin ise cezaevinden izinli çıktığı öğrenildi.

Kafe saldırısıyla ilgili yeni gelişmeler: 2 ölü, 10 yaralı

Kanalboyu'ndaki bir kafeye yapılan silahlı saldırıda 2 kişi hayatını kaybederken, yaralı sayısı resmi mercilerce 10 olarak açıklandı. Saldırının nedeni ile ilgili bilgiler de ortaya çıktı. İşte detaylar...

Silahlı çatışma ile ilgili Vali Toprak'tan açıklama

Malatya Valisi Mustafa Toprak, bu akşam Kanalboyu'ndaki kafede yaşanan silahlı çatışma ile ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı.

Kafede silahlı çatışma: 2 ölü, 9 yaralı

Kanalboyu'ndaki bir kafede çıkan silahlı çatışmada ilk belirlemelere göre 2 kişi hayatını kaybetti, 9 kişi yaralandı.

Kanalboyu 2. etapta üst yapı çalışmaları başladı

Geçtiğimiz yıl sonbaharda Kanalboyunda anıt ile stat arasındaki 2. etapta düzenleme çalışmalarına başlayan Malatya Büyükşehir Belediyesi, altyapı çalışmalarını tamamlayarak, üst yapı çalışmalarına başladı.

CHP’lilerden Atatürk Anıtının taşınmasına tepki

Rize Belediyesi tarafından Atatürk Anıtının kaldırılıp başka bir alana taşınması tartışmaları sürerken Malatya’da da CHP’liler Kanalboyunda bulunan Atatürk Anıtı önünde saygı duruşu gerçekleştirip İstiklal Marşı okudular.

Kanalboyunda çalışmalar sürüyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, Kanalboyu ikinci etap düzenleme çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürülüyor.

Kanalboyu kavşağı hizmete girdi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kanalboyu kavşağında menfez yapım çalışmalarını tamamlayarak yolu trafiğe açtı.