Mustafa Şahin Haberleri

Mustafa Şahin Haberleri

Malatya'da 'Yayalar için 5 Adımda Güvenli Trafik' tanıtımı yapıldı

Malatya'da Karayolu Trafik Haftası dolayısıyla 'Yayalar için 5 Adımda Güvenli Trafik' kampanyasının tanıtımı yapıldı. Vali Vekili Mustafa Şahin, 'Amacımız trafik kurallarına uyulması yönünde vatandaşımızın dikkatini çekmek' dedi.

Şahin’den Polat’a hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Malatya milletvekili Mustafa Şahin, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Şahin: Yüreklerimizi gerçekten soğutmadı!

15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili Malatya'da görülen FETÖ/PDY ana davasında mahkemenin 76 sanıkla ilgili kararını açıklamasının ardından AK Parti Teşkilatı sonucu değerlendirdi. AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, kararın yürekleri soğutmadığını kaydederek, 'Karara saygılıyız ama yüreklerimizi gerçekten soğutmadı desek yeridir' dedi.

Milletvekili Şahin’in muhtarları ziyaret etti.

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ile Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, İlyas ve Salköprü Mahalle Muhtarlarını ziyaret ederek istişarelerde bulundular.

Milletvekili Şahin’den Battalgazi Belediyesine hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti. Milletvekili Şahin, Battalgazi Belediyesi tarafından Malatya'ya kazandırılan iki hizmet binasının yanı sıra iki de devlet hastanesi yapılacağını söyledi.

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin:

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Yeşilyurt Belediyesinin 10 dönümlük alan üzerinde hizmete sunacağı 'Engelsiz Park-Mescid' projesinin tasarımı ve hizmet alanlarının kente değer kazandıracağını ve engellilerin daha fazla sosyal hayata katılmalarına imkan tanıyacağını söyledi.

Malatya’daki FEÖ/PDY davası sürüyor

Malatya'daki FETÖ/PDY ana davasını takip eden AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Senaryo kurulduğunu görüyoruz dedi.

Milletvekili Şahin Yeşilyurt’da çalışmaları inceledi

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Yeşilyurt Belediyesinin hizmetlerini yerinde inceleyerek Başkan Hacı Uğur Polat'tan bilgiler aldı.

Milletvekili Şahin’in danışmanı dünya evine girdi

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin'in danışmanı Mehmet Ercan hayatını AK Parti Malatya Kadın Kolları Tanıtım ve Medya Birim Başkanı Fatma Zehra Küçükelçi ile birleştirdi.

Milletvekili Şahin’den FETÖ/PDY davası çıkışı açıklama:

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, 76 sanıklı FETÖ/PDY davası çıkışında yaptığı açıklamada, Bunların insanca bir muameleyi hak etmediklerini düşünüyoruz. Sanıkların saçlarının tıraş edilip, sakallarının da uygun şekilde kesilmesi ve o şekilde yargının önüne çıkarılmalarını arzu ediyoruz dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin:

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Malatya'da son günlerde yaşanan sulama suyu sıkıntısına değinerek, Sulama suyu sıkıntısını elimizden geldiğince çözmeye çalışıyoruz dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Malatya mitingi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Malatya'da yaptığı mitingi değerlendiren AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Bu miting Cumhurbaşkanımızın Malatya'ya olan Malatya'nın da Cumhurbaşkanımıza olan sevgisinin göstergesidir dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin:

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 5 Ağustos'ta Malatya'ya geleceğini hatırlatarak, Tüm vatandaşlarımızı Cumhurbaşkanımız ile kucaklaşmaya davet ediyoruz dedi.

Milletvekili Mustafa Şahin’den MGTC’ye ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti (MGTC)'ni ziyaret etti.

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin:

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, bazı kişilerin AK Parti içerisine nifak tohumları ekmeye çalıştığını belirterek, Adalet ve Kalkınma Partisinin içine nifak sokmak için insanları 'şucu' veya 'bucu' şeklinde ayırmak alçaklıktır, rezilliktir dedi.

AK Parti, Teşkilat Üyeleri'ne teşekkür etti

AK Parti Malatya İl Başkanlığı tarafından, 16 Nisan referandumunun ardından teşkilat üyelerine yönelik teşekkür toplantısı düzenlendi.

Çakır: Terörün kuluçka merkezi Avrupa'dır

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Avrupa'nın, Türkiye'yi terörle mücadelede yalnız bıraktığını ifade ederek, 'Yalnız bırakmak şöyle dursun, her zaman söylediğimiz gibi terörün kuluçka merkezi Avrupa'dır' dedi.

AK Parti'de referandum çalışmaları

16 Nisan referandumuna sayılı günler kalırken AK Parti heyeti çalışmalarına devam ediyor.

Şahin: Vereceğimiz oylar ülkenin rengini ve şeklini dizayn edecek

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, 16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan referandumun Türkiye’nin geleceği açısından önemli olduğuna dikkat çekerek, 'Vereceğimiz oylar, bu ülkenin rengini, şeklini yeni baştan dizayn edecek' dedi.

Referandum çalışmalarında esnaf ziyaretleri sürüyor

16 Nisan'da yapılacak olan halk oylamasıyla ilgili sürdürülen kampanyalar büyük bir yoğunlukla sürüyor. Bu kapsamda Ak Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ve Nurettin Yaşar esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Şahin: Türkiye'nin yol haritası belirlenecek

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, '16 Nisan, bizden sonraki nesillerimize emanet edeceğimiz bu güzel ülkenin yeni baştan yol haritasını belirleyecek olan bir seçimdir' dedi.

Polat, Çarmuzu Mahallesindeki çalışmaları inceledi

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ile Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Çarmuzu Mahallesinde devam eden hizmetleri ve yatırımları incelediler.

Yeşilyurt Belediyesi araç filosunu güçlendiriyor

Yeşilyurt Belediyesi, Devlet Malzeme Ofisinden 2 milyon 270 bin TL bedel karşılığında satın aldığı 6 adet kamyon ile 1 adet 12 tonluk toprak silindir makinesini araç filosuna dahil etti.

Referandum çalışmaları Yeşilyurt'ta devam ediyor

AK Parti Heyeti Su,Yeni ve Bahçebaşı Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Mahalle toplantılarına yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, 16 Nisan'da gerçekleştirilecek olan halk oylaması için güçlü bir 'evet'e hazır olduklarını ifade ettiler.

AK Parti heyetinin mahalle toplantıları sürüyor

AK Parti heyeti, 16 Nisan'da yapılacak Referandum çalışmaları kapsamında, Büyük Hüseyinbey ve Saray Mahallelerinde ortak mahalle toplantısı düzenledi.

Şahin: Sandıklara giderek 'Osmanlı Tokadı' atın

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Yeşilyurt ilçesine bağlı mahalleleri ziyaret etti. Şahin, 'Sizin sandıklara giderek vuracağınız Osmanlı tokadı hem içte hem de dıştaki hain işbirlikçilere iyi bir ders olacaktır' dedi.

Milletvekili Şahin ve Başkan Gürkan sorunları dinledi

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi ilçesine bağlı bazı mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelerek, vatandaşların sorunlarını yerinde dinlediler.

İl Başkanı Kahtalı: Mitinge 100 bin kişi katıldı

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumartesi günü gerçekleştirilen Malatya mitingine 100 bin kişinin katıldığını söyledi.

Şahin: Cumhurbaşkanımız Malatya sevdalısı

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 18 Şubat Cumartesi günü Malatyalılarla buluşacağını ifade ederek, 'Cumhurbaşkanımız Malatya'da bir milyar 160 milyonluk yatırımın açılışını yapacak' dedi.

Şahin: Farklılıklarımızı zenginleştiren bir milletiz

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Bizler zor şartlarda birtakım ufak tefek farklılıklarımızı zenginleştiren bir milletiz dedi.