Evkur Yeni Malatyaspor, Alanyaspor maçına 3 puan parolasıyla hazırlanıyor

Evkur Yeni Malatyaspor, Süper Lig'in 12. haftasında oynayacağı Aytemiz Alanyaspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Malatya ekibinde tek hedef galibiyet.

Evkur Yeni Malatyaspor, Süper Lig’in 12. haftasında oynayacağı Aytemiz Alanyaspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Malatya ekibinde tek hedef galibiyet.

Nurettin Soykan Tesisleri’nde, Teknik Direktör Erol Bulut yönetiminde yapılan sabah antrenmanına ülkesinin milli takımlarında bulunan Arturo Mina, Fabian Farnolle, Sadio Diallo, Khalid Boutaib ile sakatları süren Eren Tozlu ve Rahman Buğra Çağıran katılmadı. Antrenman öncesi saha ortasında bir toplantı yapan Erol Bulut, futbolcularına Alanya maçıyla ilgili bazı uyarılarda bulundu.

İstasyon kulvarlarında güç, dayanıklılık ve koordinasyona dayalı bir çalışma yapan sarı-kırmızılılar, son bölümde ise dar alanda çift kale maç yaptı.

Evkur Yeni Malatyaspor’da sakatlıkları tamamen düzelen orta saha oyuncuları Godson Azubuike ve Aytaç Kara takımla birlikte çalışırken, Aytaç’ın fiziksel eksikliklerinin bulunduğu, Azbuike’nin ise Alanya maçına hazır olduğu belirtildi. Yeni Malatyaspor, yarın yapacağı antrenmanla hazırlıklarına devam edecek.

Bakmadan Geçme