Evkur Yeni Malatyaspor'dan tatsız prova

Bolu'da sürdürdüğü ilk etap kamp çalışmalarında sona gelen Evkur Yeni Malatyaspor, Süper Lig hazırlıkları kapsamında ikinci hazırlık maçını Karabükspor ile oynadı.

Bolu’da sürdürdüğü ilk etap kamp çalışmalarında sona gelen Evkur Yeni Malatyaspor, Süper Lig hazırlıkları kapsamında ikinci hazırlık maçını Karabükspor ile oynadı.

Süper Lig temsilcisi Karabükspor ile karşı karşıya gelen Evkur Yeni Malatyaspor maça yine yedek ağırlıklı kadroyla başladı. Kalede Fabien Farnolle, savunmada Sadık ve Murat Akça, sağ bekte Sincere Seth, sol bekte Mehmet Sak, orta sahada Murat Yıldırım, Mba, Azubuike, Ali Dere, Ferhat Kiraz, forvette ise Khalide Boutalip ile mücadele eden sarı siyahlılar vasat bir görüntü sergiledi. Evkur Yeni Malatyaspor’un aksine sahaya oturmuş kadrosuyla çıkan Karabükspor ilk yarıda Seleznov ikinci yarıda Mahmut’un golleriyle sahadan 2-0’lık galibiyetle ayrıldı. Evkur Yeni Malatyaspor’da Fatih Gürden, Furkan Pekşen, Burak Kavlak, Ferhat Canlı, Ahmet Aras ve Ertaç Özbir oyuna ikinci yarıda dahil oldu. İlk ciddi sınavında vasat bir oyun sergileyen Evkur Yeni Malatyaspor, oynadığı futbolla taraftarını mutsuz etti.

Bakmadan Geçme