• Haberler
  • Spor
  • Evkur Yeni Malatyaspor'un Ankara Malatya Tanıtım Günleri'ndeki standında 17 bin 33 TL'lik satış yapıldı

Evkur Yeni Malatyaspor'un Ankara Malatya Tanıtım Günleri'ndeki standında 17 bin 33 TL'lik satış yapıldı

12-15 Ekim tarihlerinde Atatürk Kültür Merkezi Fuar Alanı'nda düzenlenen 4. Ankara Malatya Tanıtım Günleri'nde açılan Evkur Yeni Malatyaspor Store standında 17 bin 33 TL gelir elde edildiği belirtildi.

12-15 Ekim tarihlerinde Atatürk Kültür Merkezi Fuar Alanı’nda düzenlenen 4. Ankara Malatya Tanıtım Günleri’nde açılan Evkur Yeni Malatyaspor Store standında 17 bin 33 TL gelir elde edildiği belirtildi.

MASTÖB Ankara Şubesi tarafından yapılan açıklamada, "Organizasyonunu yapmış olduğumuz kulübümüz Evkur Yeni Malatyaspor lisanslı ürünlerinin satışının yapıldığı store standından toplanan 17 bin 33 TL kulübümüzün banka hesabına havale edilmiştir. Satışın yapıldığı standımızda yapılan masraflar, çeşitli kurum, kuruluş ve kişilere verilen hediyeler MASTÖB Ankara Şubesi tarafından karşılanmış, ayrıca kulübümüze de yansıtılmamıştır. Bu etkinlikte gecesini gündüzüne katan, maddi ve manevi büyük destekleri olan en başta MASTÖB Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri’ne yürekten teşekkür ediyoruz. Standımızda bizleri şereflendiren bakanlarımıza, milletvekillerimize, büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarımıza, oda başkanlarımıza bürokratlarımıza, katkı yapan tüm kıymetli iş adamlarımıza ve büyük bir sevgi ile aramızda olan kulüp başkanımız Adil Gevrek’e teşekkürü borç biliriz" ifadeleri kullanıldı.

Bakmadan Geçme