Gürkan'dan kurum temsilcileriyle istişareye

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan kurum ve kuruluş temsilcileriyle bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kayısı Haber Malatya - Kayısı Haber

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan kurum ve kuruluş temsilcileriyle bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Başkan Gürkan, Vakıfbank Bölge Müdürü Osman Tırpan, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Tekin Kutlu ve Ziraat Bankası Girişimci Gurubu Müdürü Serdar Baş’ı ziyaret ederek bir süre görüştü.

Sivil Toplum Örgütleri, Kurum ve Kuruluşlar ile Kanaat Önderleriyle sürekli istişarelerde bulunduklarını belirten Başkan Gürkan, “Büyükşehir Belediyesi olarak yapmış olduğumuz hizmet ve yatırımlarda istişareye büyük önem vermekteyiz. Kurum ve Kuruluşlarımızın fikir ve görüşleri bizler için önemli. İstişare halinde gerçekleştirilen hizmetler her zaman için çok daha verimli olmakta. Sivil Toplum Kuruluşlarımız bir anlamda yerel yönetimlerin gönüllü danışmanları olarak çalışmaktalar. İlimizin sorunlarına çözüm yolları ararken meslek odalarından, derneklere konuyla alakalı Sivil Toplum Kuruluşlarına kadar ayırt etmeden birlikte istişare ederek sorun ve sıkıntıları masaya yatırıyor ve çözüm yollarını birlikte üretiyoruz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Behzat | 26 Ağustos 2020 08:26

    Büyükşehir personeli virüs kaynıyor. Cumhurbaşkanı esnek mesaiye geçin dedi. Gürkan ne personele test yaptırır. Nede personel bu esnekliği tanır. 30 yıl önceki okul müdür ü kafası ile şehri yöneteceğim zannediyor

  • Adaletin batsin | 25 Ağustos 2020 18:52

    Bir sorun kendi personeline covit 19 testi yapmayı düşünüyor mu diye salgının merkezi olmuş büyükşehir belediyesi batı k3ndi işçilerine değer ver yalnız kendi sine ve bir kaç yardımcısına yapmış diğerlerinin canı cehenneme

BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?