Asayiş

Asayiş Haberleri

FETÖ/PDY soruşturmasında 6 kişi tutuklandı

Malatya'da Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY Terör Örgütü soruşturmasında mahkemeye sevk edilen 17 kişiden 6'ısı tutuklandı.

Akdemir: Amaçlarına ulaşamayacaklar

İstanbul Ortaköy'de yaşanan terör olayıyla ilgili açıklama yapan Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

76 şüphelinin bulunduğu iddianame kabul edildi

15 Temmuz'da yaşanan kalkışmanın Malatya ayağında aralarında 2. Ordu eski Komutanı Adem Huduti'nin de yer aldığı 76 şüpheli için hazırlanan 165 sayfalık iddianame kabul edildi.

Darbe girişimi iddianamesi kabul edildi

15 Temmuz darbe girişimi sonrası tutuklanan 2. Ordu eski Komutanı Orgeneral Adem Huduti ile bazı generaller, subay, astsubay ve erlerin de aralarında bulunduğu 76 şüpheli hakkında Malatya Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianame kabul edildi.

Erkoç: Terör amacına asla ulaşamayacaktır

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, İstanbul'da düzenlenen terör eylemini lanetleyerek eli kanlı terörün Türkiye üzerindeki hedeflerine asla ulaşamayacağını söyledi.

Bakan Tüfenkci terör saldırısını kınadı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, İstanbul'da yaşanan terör saldırısı dolayısıyla bir kınama mesajı yayımladı.

Başkan Çakır'dan başsağlığı mesajı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, İstanbul'da meydana gelen terör saldırısı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.

37 eski öğretmen gözaltına alındı

Malatya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Malatya merkezli 8 ilde gerçekleştirilen operasyonlarda 37 eski öğretmen gözaltına alındı.

FETÖ/PDY operasyonu: 6 gözaltı

Malatya'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında 6 kişi gözaltına alındı.

CHP İl Başkanlığı, 'Emek Bürosu' kurdu

CHP Malatya İl Başkanlığı bünyesinde aralarında akademisyen, işçi, işsiz, taşeron, sendikacı ve STK temsilcilerinden oluşan İl Emek Bürosu oluşturuldu.

Kiraz: Büyükşehir Belediyesi birçok alanda başarısız!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Malatya Büyükşehir Belediyesi CHP Meclis Üyeleri ile birlikte 2016 yılı Malatya Büyükşehir Belediyesi çalışmalarını değerlendirdi.

CHP'li Kiraz: Kredi esnaf için çileye dönüştü

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, esnafa verileceği açıklanan 50 bin liralık faizsiz kredinin esnaf için çileye dönüştüğünü söyledi.

AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplandı

AK Parti Malatya İl Başkanlığı Aralık ayı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı Malatya Belediyesi Şehit Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir Konferans Salonunda gerçekleşti.

'HDP'nin cenazesine gidenler, bizleri eleştiremez'

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya, Veli Ağbaba'ya sert tepki gösterdi.

CHP Doğanşehir ilçe danışma kurulu yapıldı

CHP Doğanşehir ilçe danışma kurulu toplantısı İl Başkanı Enver Kiraz’ın katılımı ile gerçekleştirildi.

Erdem: CHP'nin koltuk değneği olduğu hafızalarımızdadır!

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mehmet Erdem, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’nın bir etkinlikteki konuşmasında “Devlet Bahçeli her zaman ki gibi Recep Tayyip Erdoğan’ın koltuk değneği olmuştur.” iddiasına cevap verdi.

Çalık, İspendere İçmelerini ziyaret etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, İspendere İçmelerinde sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.

Şahin: Milletimizin hakemliğine başvuracağız

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, 'Başkanlık sistemini de içeren yeni anayasa teklifi çalışmalarının sağlam temellere oturması ve doğuştan ölü doğmaması için 367'yi bulsak bile milletimizin hakemliğine başvuracağız' dedi.

CHP Akçadağ Genişletilmiş İlçe Divan Toplantısı yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçadağ ilçesi Genişletilmiş İlçe Divan Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplam 3830 haber.