Asayiş

Asayiş Haberleri

CHP Yeşilyurt İlçe Başkanından panele davet

CHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Ahmet Küçükşahin, ‘Atatürk’ü Anlamak’ konulu bilimsel bir panel düzenleyeceklerini ifade ederek tüm Malatyalıları panele davet etti.

Kahtalı: Üniversitedeki seçim huzur içinde yapılmalı

AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, İnönü Üniversitesi’ndeki Öğrenci Konseyi seçiminin huzur ve sükunet içerisinde geçmesini temenni ettiğini belirtti.

Kahtalı ve Gürkan, Hacıyusuflar Mahallesini ziyaret etti

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ve AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder ile birlikte ilçeye bağlı Hacıyusuflar Mahallesi'ni ziyaret etti.

MHP İl Başkanı Erdem'den provokasyon uyarısı!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Mehmet Erdem, İnönü Üniversitesi Öğrenci Konseyi seçimlerinde yaşanacak provokasyonlara karşı uyarılarda bulundu.

AK Parti olarak eğitme büyük önem veriyoruz

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “AK Parti olarak eğitme büyük önem veriyoruz” dedi.

Ağbaba başkanlığındaki CHP heyeti Diyarbakır’a gidecek

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba başkanlığındaki CHP heyeti, 28-29 Kasım tarihlerinde Diyarbakır'a gidecek.

Bakan Tüfenkci: İç ticaret canlılığını koruyor

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Avrupa Parlamentosu'nun (AP) Türkiye ile ilgili kararına ilişkin, “Biz siyasi ilişkilerimizi ve ticari ilişkilerimizi birbirinden ayırarak karşılıklı çıkar ilişkileri doğrultusunda Avrupa ile ticari ilişkilerimizi her daim sürdürdük, sürdürmeye de devam edeceğiz. Biz ticari olarak bir engellemeyi ve ambargoyu asla ve asla düşünmedik” dedi.

Şahin: CHP ile HDP aynı ideolojiden besleniyor

Akçadağ İlçesinde AK Parti Mahalle Başkanları toplantısında konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, CHP’yi sert sözlerle eleştirerek,“Malatya’da HDP’nin elini güçlendirmek için CHP'de aday olan milletvekilleri vardı” dedi.

CHP’den hakarete suç duyurusu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Malatya Adliyesinde görevli bir çalışan hakkında sosyal medya hesabından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na hakaret ettiği gerekçesiyle Malatya Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

CHP Yenikapı ruhunu bozdu, iktidarı rüyasında göremez

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, CHP ve HDP'nin İstanbul'da düzenlediği ortak mitinge tepki göstererek, 'CHP Yenikapı ruhunu bozdu, iktidarı rüyasında göremez' dedi.

Milletvekili Şahin tecrübelerini gençlerle paylaştı

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Malatya Şubesi tarafından düzenlenen “Eskimez MTTB’liler’ programına katılarak tecrübelerini gençlerle paylaştı.

CHP'ye siber saldırı şoku!

HDP’ye destek bildirisi yayımlayacakları iddiasıyla CHP’nin resmi internet sitesine siber saldırıda bulunan ünlü hacker grubu Aslan Neferler Tim, “Aynı mantıkla devam ettikleri müddetçe CHP’nin tüm bilgilerini yayınlayacağız. Özellikle darbeden önce Almanya ile yaptığı görüşmeleri elimizde” diye açıklama yaptı.

Milletvekili Şahin'den CHP'ye tepki

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ve beraberindeki heyet Malatya Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Salman Şahbaz'ı ziyaret etti. Burada açıklamalarda bulunan Milletvekili Şahin, “HDP’li milletvekillerine PKK’lılar gibi sahip çıkan CHP yönetimini şiddetle kınıyorum” dedi.

Öznur Çalık’tan önemli açıklamalar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “cinsel istismar” tasarıyla ilgili, “Bu yapmış olduğumuz çalışma bizim erken yaştaki evlilikle ilgili vermiş olduğumuz mücadelenin en önemli göstergesidir'' dedi.

CHP'li kadınlardan istismar yasasına tepki

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Kadın kolları, AK Partili milletvekilleri tarafından Meclise sunulan ve cinsel istismara uğrayan birey ile failin evlenmesi durumunda, failin cezasının geri bırakılması veya ertelenmesini içeren yasa teklifine tepki gösterdi.

CHP İl Başkanı Kiraz çocuk istismarıyla ilgili yasayı eleştirdi

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, hükümetin meclise getirdiği cinsel suçlarla mücadele ve çocuk istismarıyla ilgi yasayı eleştirerek, “Bu yasanın mutlaka geri çektirilmesi gerekiyor” dedi.

15 Temmuz şehitlerimizin kanını yerde bırakmayacağız

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Kuluncak ilçesinde parti yöneticileri ve mahalle başkanlarıyla bir araya geldi.

Darende'de AK Parti teşkilat toplantısı yapıldı

Darende’de Ak Parti Mahalle Başkanları toplantısında gündemi değerlendiren Ak Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, “Biz halkımızı aldatmadık her zaman onların yanında olduk” dedi.

CHP heyeti, Borsa Başkanı Özbey'i ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, beraberindeki heyetle birlikte Ticaret Borsası Başkanı Gürsel Özbey’i makamında ziyaret etti.

Toplam 3830 haber.