İnönü Üniversitesispor, lidere sürpriz planlıyor

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 2.Grup'ta hafta sonu şampiyonluğun iddialı takımı Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor ile deplasmanda karşılaşacak olan İnönü Üniversitesispor'da bu maçın hazırlıkları sürüyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kayısı Haber Malatya - Kayısı Haber

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 2.Grup’ta hafta sonu şampiyonluğun iddialı takımı Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor ile deplasmanda karşılaşacak olan İnönü Üniversitesispor’da bu maçın hazırlıkları sürüyor.

Sarı siyahlı takımın antrenörü Murat Kurt yaptığı açıklamada, “Biz çıkıp bize yakışan şekilde mücadele edeceğiz. Elimizden geleni yapacağız. Tabi Malatya ile Şanlıurfa takımları arasında bir şampiyonluk mücadelesi var. Diğer Urfa takımı burada Yeşilyurt Belediyespor ile oynayacak. Gönül ister ki Malatya şampiyon olsun” dedi.

BAL Ligi’nde sezonun son maçına hazırlanan İnönü Üniversitesispor, sezonu galibiyetle tamamlayabilmeyi hedefliyor. Eksik oyuncusu bulunmayan takım, Cumartesi gününe kadar Malatya’da çalıştıktan sonra, maç günü Şanlıurfa’ya gidecek.

Antrenman öncesi konuşan teknik sorumlu Murat Kurt, Şanlıurfa’da oldukça farklı bir atmosferin kendilerini beklediğini, ancak çıkıp sahada ellerinden gelen mücadeleyi ortaya koyacaklarını söyledi.

“Farklı bir atmosfer bizi bekliyor"

Kurt, çıkıp kendilerine yakışan mücadeleyi ortaya koyacaklarını belirterek, "Biz çıkıp bize yakışan şekilde mücadele edeceğiz. Elimizden geleni yapacağız. Tabi Malatya ile Şanlıurfa takımları arasında bir şampiyonluk mücadelesi var. Diğer Urfa takımı burada Yeşilyurt Belediyespor ile oynayacak. Gönül ister ki Malatya şampiyon olsun. Futbolcularım belki de ilk kez böyle bir atmosfere çıkacaklar. Oldukça farklı bir atmosfer bizi bekliyor. Ancak biz puan yada puanlar için elimizden geleni yapacağız. Bu maçla birlikte sezonu da tamamlayacağız. Ligi 6. sırada bitirdik. Sezon başında başkanımız Emin Kafkas 36 puan tahmininde bulunmuştu. Şuan 1 maç eksiğimiz olmasına rağmen 36’dayız. Belki bu puanın da üstüne çıkacağız. İlk kez mücadele ettik ve Malatya’yı en iyi şekilde temsil ettiğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?