• Haberler
  • Spor
  • İnönü Üniversitesispor'da 62 Pertekspor maçı hazırlıkları başladı

İnönü Üniversitesispor'da 62 Pertekspor maçı hazırlıkları başladı

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde (BAL) mücadele eden İnönü Üniversitesispor, 15 Ekim Pazar günü oynayacağı 62 Pertekspor maçının hazırlıklarına başladı.

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde (BAL) mücadele eden İnönü Üniversitesispor, 15 Ekim Pazar günü oynayacağı 62 Pertekspor maçının hazırlıklarına başladı.

Geçen hafta deplasmanda Dumlupınarspor karşısında sahadan 2-0’lık galibiyetle ayrılarak puanını 5’e yükselten sarı siyahlılarda gözler hafta sonu oynanacak olan 62 Pertekspor maçına çevrildi. Murat Kurt yönetiminde Yeşiltepe’de çalışan Malatya temsilcisinde kırmızı kart cezalısı Fatih Sakin dışında eksik oyuncu bulunmazken, hedef galibiyet olarak belirlendi. Takımdaki son durum ve çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan takımın teknik sorumlusu Murat Kurt, geçen haftaki galibiyetin takım olarak özgüvenlerini yükselttiğini söyledi.

“Galibiyet özlemimize bu hafta son vermek istiyoruz”

Oyuncularının sahadaki mücadelesinden memnun olduğunu ifade eden Kurt, “Geçen hafta ligin üçüncü maçında Dumlupınar karşında iyi bir performans gösterdik ve galip geldik. Maçın geneline bakıldığında çok iyi bir görüntü ortaya koyduk. Oyunsal anlamda her geçen gün daha iyi duruma geliyoruz. Bu hafta sahamızda karşılaşacağımız 62 Pertekspor güçlü iyi ve de ne yapacağı belli olmayan bir takım. Hazırlıklarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz. Bu grupta güç dengelerinin birbirine yakın olduğu bir gerçek. Mutlu sona ulaşmak isteyen takımların sahasında puan kaptırmaması gerekiyor. İnşallah Dumlupınar maçıyla yakaladığımız yükseliş devam eder” diye konuştu.

Bakmadan Geçme