Kale'de Hastane Ek Hizmet Binası 2017'de tamamlanacak

Malatya'nın Kale ilçesi Belediye Başkanı Cemal Akdemir, ilçedeki hastane sorunun yakın zamanda bitirileceği mesajını verdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kayısı Haber Malatya - Kayısı Haber

Malatya'nın Kale ilçesindeki hastane sıkıntısı Başkan Cemal Akdemir'in girişimleriyle sona erecek. İstanbul Güngören Belediyesi ile kardeş belediye olduklarını anlatan Başkan Cemal Akdemir, hastaneye ek hizmet binasının yapım çalışmalarına kısa sürede başlanacağını müjdeledi. Başkan Akdemir, Güngören Belediyesi'nin inşaat masraflarının tamamını üstlendiğini de açıkladı.

HASTANE 2017'DE BİTECEK

Ek hizmet binasının yapımı için 4 Ocak 2017'de ihaleye çıkılacağını kaydeden Başkan Akdemir, "Hastanemizin Kale İlçesinde kısa sürede hizmet vermeye başlamasını istiyoruz. Bu nedenle inşaatın süratle bitirilmesi için girişimlerimiz sürecek. 2017 yılı içerisinde bitirilmesi planlanan ek bina hastanemiz bölgede yaşayacak halkımız için büyük fayda sağlayacak ve halkımız sağlık hizmetlerinden daha rahat yararlanacaktır. Yapılacak hastanemiz Şimdiden halkımıza hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

"İŞBİRLİĞİMİZ SÜRECEK"

Başkan Akdemir, Güngören ile Kale Belediyesi'nin işbirliği halinde çalıştığını anlatarak, "İki kardeş belediyenin işbirliği halindeki çalışmaları sürecek. Ben şahsım ve ilçe halkım adına Güngören Belediye Başkanım Şakir Yücel Karaman'a gösterdikleri yakın ilgi ve destekten dolayı çok teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 4

BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?