Mahalle sakinleri tehlike saçan kavşak için çözüm bekliyor

Malatya'da trafik ışıklarının olmamasından dolayı her gün kaza yaşandığı iddia edilen Kömürterzi kavşağına, mahalle sakinleri çözüm bulunması çağrısında bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kayısı Haber Malatya - Kayısı Haber

Malatya’da trafik ışıklarının olmamasından dolayı her gün kaza yaşandığı iddia edilen Kömürterzi kavşağına, mahalle sakinleri çözüm bulunması çağrısında bulundu.

Malatya’nın en önemli ve trafiği yoğun caddelerinden olan Çavuşoğlu Mahellesi Kömürterzi kavşağında yaşanan trafik yoğunluğu kazalara neden oluyor. Mahalle sakinleri, kavşakta ölümlü, yaralanmalı ve maddi hasarlı trafik kazalarının yaşanmaması konusunda yetkililere çağrıda bulunarak kavşağa trafik ışıklarının takılmasını istedi. Kömürterzi kavşağında günü birlik birçok kazanın yaşandığını ileri süren mahalle sakinleri hemen hemen her gün kazaların meydana geldiği kavşakta, trafik ışığının konulmadığı takdirde burada ölümlü, yaralamalı ve maddi hasarlı kazaların olacağını savunarak daha çok kişinin mağdur olmaması için yola uygun bir çözüm bulunması noktasında yetkililere çağrıda bulundu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?