Malatya'da vatandaşa psikososyal destek hizmeti

Malatya'da, bilişim teknolojileri ve internetin bilinçli, güvenli, etkin kullanımı konusunda Sağlıklı Hayat Merkezlerinden ücretsiz olarak psikososyal destek ve danışmanlık hizmeti alınabilecek.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kayısı Haber Malatya - Kayısı Haber

Malatya’da, bilişim teknolojileri ve internetin bilinçli, güvenli, etkin kullanımı konusunda Sağlıklı Hayat Merkezlerinden ücretsiz olarak psikososyal destek ve danışmanlık hizmeti alınabilecek.

Malatya İl Sağlık Müdürlüğü’ne ait Battalgazi İpek Caddesi Kernek Külliyesi’nde bulunan Sağlıklı Hayat Merkezi, Yeşilyurt Yavuz Selim Mahallesi’ndeki Sağlıklı Hayat Merkezi ve İskender Mahallesi’nde bulunan Çarmuzu Sağlıklı Hayat Merkezi’nden psikososyal destek ve danışmanlık hizmeti ücretsiz olarak alınabilecek. “Sanal değil sosyal hayatta kal” mottosu ile başlatılan bilinçli internet kullanımı konusunda vatandaşlara yardımcı olunuyor.

Bilişim teknolojileri ve internetin bilinçli, güvenli, etkin kullanımı konusunda, vatandaşın kendisi veya çocuğu için Sağlıklı Hayat Merkezlerinden psikososyal destek ve danışmanlık hizmeti alabilecekleri kaydedildi.

Kayısı Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?