Malatya Sağlık Sen'den hayırlı olsun ziyareti

Malatya Sağlık Sen Yönetim Kurulu üyeleri, Malatya Kamu Hastaneleri Birliği Genel sekreterliğine atanan Uz. Dr. Abdulvahap Boztepeyi ziyaret etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kayısı Haber Malatya - Kayısı Haber

Ziyarette Şube Başkanı Mehmet Bingöl yeni atanana Abdulvahap Boztepe yeni görevinde başarılar diledi.

Sağlık-Sen Malatya şubesi olarak her türlü iş birliğine hazır olduklarını ifade eden Şube Başkanı Mehmet Bingöl, “Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğine atanmanızdan ötürü hayırlı olsun temennisinde bulunuyor, sağlık camiamıza, Malatya'mıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Yıllarca bu camianın içerisinde bulunmanız nedeniyle bu camianın sıkıntılarını iyi biliyorsunuz. Çalışanların dert ve sıkıntılarını iyi biliyorsunuz. Özellikle ek ödeme sıkıntıları, çalışma şartlarının iyileştirilmesi gibi birtakım sıkıntılar var. Çalışanların memnuniyetinin yüzde 80 civarında olmasına karşılık çalışan memurunun memnuniyeti yüzde 30 civarında kalmaktadır. Özellikle çalışan memnuniyetini artırmak için, Bakanlıktan gerekli iyileştirilmenin yapılması noktasında Genel Merkez olarak gerekli taleplerde bulunulmaktadır. Malatya Sağlık Sen olarak hep beraber çalışanların memnuniyetini artırmak için her türlü işbirliğine hazırız. 7/24 saat Malatya Sağlık Sen Yönetim Kurulu olarak telefonlarımız açık. İnşallah yeni görevinizde başarılı olur hayırlı hizmete vesile olmanızı temenni ederiz” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kamu Hastaneleri Birliği Genel sekreteri Uz. Dr. Abdulvahap Boztepe, “Malatya da sağlık alanında yapılması gerekenleri iyi biliyoruz. Hizmet noktasında başarı sağlanması kolektif hareket etmeyi bağlıdır. Sivil toplum örgütleri, siyasiler, bürokrasi hep birlikte hareket ederek büyük işler başarabiliriz. Ben bir bire olarak tek başıma hiçbir şey yapamam. Hiç kimse tek başına bir şey yapamaz. Kibirlenmeden hep birlikte istişare içerisinde hareket ederek çok şeyler başaracağımıza inanıyorum. Çalışanların memnuniyetini artırmak için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Bu nazik ziyaretinizden ötürü teşekkür ediyorum” diye konuştu

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?