Malatya Valisi Ali Kaban'dan Çakır'a ziyaret

Malatya Valisi Ali Kaban, Malatya'nın en güzel hizmeti hak ettiğini ifade ederek, Malatya'yı en üst seviyelere taşımak için elimizi taşın altına koyacağız dedi.

Malatya Valisi Ali Kaban, Malatya’nın en güzel hizmeti hak ettiğini ifade ederek, “Malatya’yı en üst seviyelere taşımak için elimizi taşın altına koyacağız” dedi.

Bakanlar Kurulu kararı ile Malatya’ya atanan ve geçtiğimiz haftalarda göreve başlayan Vali Ali Kaban, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ziyaret etti. Malatya’nın insanıyla, havasıyla güzel bir il olduğunu belirten Vali Ali Kaban, “İnşallah bundan sonra Malatya’mız ile ilgili yapılacak tüm çalışmalarda istişareler yaparak, birlikte hareket ederiz. Malatya’yı en üst seviyelere taşımak için elimizi taşın altına koyacağız. Malatya, insanı, havası ve sıcaklığıyla güzel bir şehir. Misafirperverliğinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. Malatya’nın bölgede önemli illerden biri olduğunu dile getiren Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise, “Büyükşehir olduktan sonra Malatya’mızın daha sağlıklı, daha güzel bir kent olması için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Valimizin de özellikle Zonguldak’ta fındık ile ilgili yapmış olduğunuz çalışmaları biliyoruz. İnşallah burada da başta kayısımız olmak üzere şehrimizdeki güzel hizmetleri birlikte yaparız. Kurumlar arasındaki diyaloglar çok çok önemli. Bu diyalogları en üst seviyede kullanabilen iller gerçek anlamda gelişmiş şehir oluyor” diye konuştu.

Bakmadan Geçme