MHP STK'ları önemsiyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, ülkelerin kalkınmasında sivil toplum kuruluşları (STK)'nın büyük rol aldığını belirterek, MHP olarak STK'ları önemsediklerini söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, ülkelerin kalkınmasında sivil toplum kuruluşları (STK)’nın büyük rol aldığını belirterek, MHP olarak STK’ları önemsediklerini söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Malatya Şube Başkanı Murat Gümüş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Akçadağ Muhtarlar Derneği Başkanı Eyüp Gönültaş’ın da katıldığı ziyarette konuşan MHP İlçe Başkanı Samanlı bir ülkenin güçlü olmasının ekonomisinin ve üretimin güçlü olmasıyla eşdeğer olduğunu belirterek, “Ekonomisi güçlü ülkeler istihdam sorununu ve birçok sorunu çözmüş olur. Bu nedenle biz MHP olarak sivil toplum kuruluşlarını çok önemsiyoruz. Malumunuz olduğu üzere dünyada sivil toplum kuruluşları beşinci güç olarak bilinir. Türkiye’de Ar-ge ve inovasyon noktasında kendilerini ve üyelerin çok ciddi ve önemli ölçüde geliştirmiş ve yetiştirmiş olan TÜMSİAD’ın bu doğrultuda Malatya Şubesi Başkanlığına getirdiği Murat Gümüş Malatyamız için bir kazanç olmuştur. Çünkü Gümüş Malatyamızda her kesim tarafından bilinen, tanınan aktif bir iş adamıdır. Ayrıca Malatya sevdalısıdır. Bu doğrultuda Malatya ekonomimizin gelişmesinde istihdamın artırılmasında önemli hizmetler yapacağına inanıyoruz”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜMSİAD Malatya Şube Başkanı Murat Gümüş ise, “Her iki başkanımın da Malatyamız ve ülkemiz için hayırlı işler yapacağına inanıyorum. Bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bakmadan Geçme