MTSO ve MTB'den birliktelik vurgusu

Malatya Ticaret Borsası'na (MTB) hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 'Önceki dönemde olduğu gibi yeni dönemde de birlik içerisinde üyelerimize fayda sağlayacak projeleri hayata geçireceğiz' dedi.

Malatya Ticaret Borsası’na (MTB) hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, “Önceki dönemde olduğu gibi yeni dönemde de birlik içerisinde üyelerimize fayda sağlayacak projeleri hayata geçireceğiz” dedi.

MTSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 1 Ekim’de yapılan seçimle yeniden MTB Başkanı seçilen Ramazan Özcan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. MTSO Meclis Başkanı Hakan Er ve MTB Meclis Başkanı Erdoğan Ünal ile MTSO’nun ve MTB’nin yönetim ve meclis üyelerinin de bulunduğu ziyarette birlik beraberlik mesajları verildi.

“Şehrimizin en önemli STK’larıyız”

Üyelerin teveccühünü boşa çıkarmamak adına gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini belirten Sadıkoğlu, “Malatya Ticaret Borsası 1 Ekim’de seçime gitti. Üyelerin teveccühü ile yeniden Başkan Seçilen Ramazan Özcan’a hayırlı olsun ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Ramazan Başkana ve yeni yönetimine yeni dönemde başarılar diliyorum. TOBB’a bağlı iki STK olarak daha önceki dönemde olduğu gibi bu dönemde de birlik içerisinde üyelerimize fayda sağlayacak çalışmalar için gayret göstereceğiz. Üyelerimizin bizlere olan teveccühünü sahaya yansıtacağımız çalışmalar yapacağız. Üyelerimizin verdiği oyla güven tazeleyen gerek ticaret ve sanayi odası gerekse ticaret borsası meclisi ve yönetimi üyelerimizin sorunlarının çözümü için önemli adımlar atacağına inanıyoruz. Ben bir kez daha yeni dönemin iki odamız için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

“Ekonomiyi temsil ediyoruz”

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Başkan Özcan, “Malatya Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri 2 Ekim’de yapılan seçimle Oğuzhan Başkanı yeniden başkan olarak seçti. Kendisini tebrik ediyoruz. Borsamızda da 1 Ekim’de seçim gerçekleştirdik. Üyelerimizin teveccühü ile bizler de yeniden bu göreve seçildik. Malatya’nın en büyük iki STK’sı olarak iş dünyasını, ekonomiyi temsil ediyoruz. İnşallah önümüzdeki yeni dönemde birlikte faaliyetler gerçekleştireceğiz. Üyelerimize hizmet edeceğiz. Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı aynı zamanda TOBB Yönetim Kurulu Üyesi olan Oğuzhan Ata Sadıkoğlu’na ve yönetim kuruluna, meclis üyelerine yaptıkları ziyaret için teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

MTSO ve MTB'den birliktelik vurgusu
MTSO ve MTB'den birliktelik vurgusu
MTSO ve MTB'den birliktelik vurgusu
Yorumlar 1
Bekir 13 Ekim 2022 09:21

Güzel bir tablo olmuş. Milletvekillerinden sıkıldık artık, başkanlarımızı vekil olarak görmek isteriz.

Bakmadan Geçme