Şahin: Vereceğimiz oylar ülkenin rengini ve şeklini dizayn edecek

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, 16 Nisan'da gerçekleştirilecek olan referandumun Türkiye'nin geleceği açısından önemli olduğuna dikkat çekerek, 'Vereceğimiz oylar, bu ülkenin rengini, şeklini yeni baştan dizayn edecek' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kayısı Haber Malatya - Kayısı Haber

Milletvekili Şahin, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ve partililerle birlikte Yeşilyurt İlçesi’ne bağlı Gedik Mahallesi, Aşağı Kozluk, Orta Köy Sarsı Mezrası, Gölkömü Mezrası, Aşağıköy Mahallesi, Salkonak Mahallesi ve Öncü Mahallesi’ni ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. 

Vatandaşların yoğun ilgisi altında gerçekleştirilen ziyarette konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, 16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan referandumun Türkiye’nin geleceği açısından büyük önem taşıdığına vurgu yaptı.

Milletvekili Şahin, AK Parti’nin 15 yılda Türkiye’de büyük hizmetler yaptığını ifade ederek, “Vereceğimiz oylar, bu ülkenin rengini, şeklini yeni baştan dizayn edecek. Bugüne kadar yaptıklarımız, bir de önümüzdeki engellerden dolayı aşamadıklarımız var. Bunları da daha seri ve süratli bir şekilde yapmak için yasal bir düzenleme yapıyoruz. Bugüne kadar AK Parti’nin yapmış olduğu çalışmalar hoşumuza gidiyor mu? (Gidiyor) Sağlıkta, eğitimde ve birçok alanda çok güzel ve büyük hizmetler yapıldı” dedi. 

Yeni yapılacak düzenlemenin bütün vatandaşları ilgilendirdiğini dile getiren Şahin, “Amacımız yapılacak olan düzenlemelerle Türkiye’nin genelinde süratli bir şekilde karar alabilelim, icrayı daha da net bir şekilde devreye koyalım. Devletimizin bütün imkanlarından vatandaşlarımızın faydalanmasını en iyi şekilde sağlamayı düşünüyoruz. Yapacağımız düzenlemeler bu bölgede 50-100 yıl sonra yaşayacak olan evlatlarımızın, gelecek nesillerimizin bile hayatlarını kolaylaştıracak. Referandum şehirleri ilgilendiren bir yapı değil, yeni anayasa dağın tepesinde yaşayan insanlarımızı da ilgilendiriyor” ifadelerini kullandı.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ise AK Parti’nin milletin partisi olduğunu kaydederek, “AK Parti’nin başka bir gücü yok. AK Parti sırtını ne vesayet odaklarına, ne güç odaklarına, ne sendikalara dayıyor. AK Parti sırtını Hakk’a ve halka dayıyor. Halkta sonuna kadar sahip çıkıyor” dedi. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?