Şehit polis memurları için mevlid okutuldu

İstanbul Beşiktaş'taki terör saldırısında şehit olan Malatyalı polis memurları Okan Doğan ve Hamdi Dikmen için mevlid okutuldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kayısı Haber Malatya - Kayısı Haber

Mevlid programlarına katılan Vali Mustafa Toprak birlik ve beraberliğin asla bozulmayacağı mesajını verdi. 

Her iki şehit polisin baba ocaklarında ayrı ayrı okutulan mevlid programına Vali Mustafa Toprak, 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Asım Kocaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz, Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Şerafettin Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, İl Müftüsü Ümit Çimen ve vatandaşlar katıldı.

Şehit yakınlarına başsağlığı dileyen Vali Mustafa Toprak, “Biz hepimiz dimdik ayaktayız, Allah devletimize, milletimize, insanlarımıza zeval vermesin, ihanetçilere fırsat vermesin, onların ihanetlerinden bizleri korusun. Bizler devlet olarak her zaman şehitlerimizin emaneti olan ailelerinin yanındayız" şeklinde konuştu.

Vali Toprak taziye çadırında aileye başsağlığı dileklerinde bulunurken yanına gelen bir şehit yakını ise “Evladımız şehit oldu ama biz hepimiz ayaktayız” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 6

BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?