Sorunlar not alınıyormuş!

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, her hafta bir mahalleyi ziyaret ederek, sorunları birinci ağızdan dinleyip not aldıklarını ve bu sorunları çözeceklerini söyledi.

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, her hafta bir mahalleyi ziyaret ederek, sorunları birinci ağızdan dinleyip not aldıklarını ve bu sorunları çözeceklerini söyledi.

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er ve Battalgazi AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ile birlikte Hanımınçiftliği Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, istişarelerde bulundu.

Mahallenin sorunlarını birinci ağızdan dinlediklerini ve tek tek not alarak çözeceklerini ifade eden Taşkın, "Bugün Hanımınçiftliği Mahallemize geldik ve sizlere misafir olduk. İnşallah bundan sonra da her Cuma başka bir mahallede olacağız. Bugün sorunları dinlemek ve çözüm bulmak için buradayız. Eski bir belediye olması hasebiyle büyük bir mahalledeyiz. Bu sebeple bölgedeki muhtarlıklarımızı davet ettik. Hem büyükşehir belediyemizden hem de bugün burada olan daire başkanlarımız, başkan yardımcılarımız ve ilgili yetkililerimizle birlikte sorunları ele alacağız. Sayın Sami başkanımızda bizimle. Sağ olsun her zaman bir ayağı Yeşilyurt'ta, bir ayağı burada, bir ayağı Pütürge'de ve bir ayağı Arapgir'de. Kendisine bize zaman ayırdığı için minnettarız. Bugün yine bizimle birlikte olup sorunlarımızı dinleyecekler. Buradaki arkadaşlar da her bir notu alacak ve bizlerde çözeceğiz inşallah" dedi.

Amaçlarının sıkıntıları bir an önce çözmek olduğunu belirten Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er, "Bir yandan belediyenin temel işleri devam ediyor, onları yürütüyoruz. Bir yandan da Çevre Şehircilik, Emlak Konut, TOKİ ile irtibat halinde olarak şehri bir an önce ayağa kaldırmaya çalışıyoruz. Sıkıntılar büyük, bunun farkındayız. Bugün konuşmaya değil, sizleri dinlemeye geldik. Arkadaşlarımız gereken notları alacaklar. Hem kendi ekibimiz hem Bayram Başkanımızın ekibi sorunları not alacaklar. Ve bizlerde o sorunları çözmek için çaba sarf edeceğiz" diye konuştu.

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ise "Başkanlarımız bugün sorunları dinlemek ve çözmek için geldiler. İnşallah şehrimizdeki ve mahallemizdeki sorunları el birliği ile çözeceğiz" dedi.

Yorumlar 1
MAMSIL 02 Temmuz 2024 07:48

Büyük başkan boyalı başkan bayram başkan Battalgazi kemerköprü mahallesi PIT AŞİRETİ olarak yol su asfalt sinek ilaçlama sorunlarımız var bi Cuma da bize teşrif etsin başkanım

Bakmadan Geçme