Başkan Gürkan'dan Bir Damla Yardımlaşma Derneği ile istişare

Bir Damla Yardımlaşma Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı Ayşe Eroğlu ve derneğin yönetim kurulu üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti. Ziyarette, sosyal belediyecilik ve Bir Damla Yardımlaşma Kültür ve Eğitim Derneğinin faaliyetleri konuşuldu.

Bir Damla Yardımlaşma Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı Ayşe Eroğlu ve derneğin yönetim kurulu üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Ziyarette, sosyal belediyecilik ve Bir Damla Yardımlaşma Kültür ve Eğitim Derneğinin faaliyetleri konuşuldu.

Bir Damla Yardımlaşma Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı Ayşe Eroğlu, beraberinde dernek yöneticileri Gülten İlhan, Semra Kurel, Ayşe Keskin ve Mehmet Külen ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Derneğin faaliyetleri hakkında bilgiler veren Bir Damla Yardımlaşma Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı Ayşe Eroğlu, “Başkanımızı makamında ziyaret ederek, hem Ramazan’ı kutlamak istedik, hem gecikmiş bir nezaket ziyareti gerçekleştirmek istedik. Karşılıklı olarak faaliyetlerimiz hakkında istişare edip projelerimiz hakkında da birlikte yapabileceğimiz çalışmalardan bahsettik. Kendisine teşekkür ederiz” dedi.

“Olmazsa olmazlarımızdandır”

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, Bir Damla Yardımlaşma Kültür ve Eğitim Derneğinin faaliyetlerini yakından takip ettiklerini belirterek, “Bizim belediyecilik anlayışımızda, sivil toplum örgütleri ile kanaat önderleri ile yerel önderler ile istişaremiz olmazsa olmazlarımızdandır. Bir Damla Yardımlaşma Derneği de hakikaten Malatya’mızda güzel hizmetler veren, fakir, fukaramıza, yetimimize el uzatan ve onların hep yanlarında olan ve yanında gördüğümüz arkadaşlarımız. Zamanlarından feragat ederek o arkadaşlarımıza bu yardımı sağlayan Bir Damla Derneği’ni kutluyorum. Tabi Belediye olarak da bunların görüş ve önerileri bizim için yol haritası ve yön pusulasıdır. Biz Ayşe hanımın ve ekibinin çalışmalarını yakinen takip ediyoruz. Hakikaten güzel işler yapıyorlar Malatya’mızda. Bizimde Sosyal Belediyecilik anlayışı içerisinde yaptığımız işler var. O işleri değerlendirilmesi ve istişare edilmesi hususunda gerek Hayır Çarşısı, gerek iftar çadırlarımızdaki çalışmalarımız olsun, sosyal belediyecilik anlayışımızdaki durumu ortaya koymaktadır” ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme