Evkur Yeni Malatyaspor'dan teknik adam açıklaması

Süper Lig'e yükselen Evkur Yeni Malatyaspor'da Basın Sözcüsü Erdal Gündüz, kulüpte bir süredir devam eden teknik direktör arayışıyla ilgili yaptığı açıklamada, İsimleri geçen veya gündemimizde olan hiçbir teknik adamla resmi sözleşme imzalanmamıştır dedi.

Süper Lig’e yükselen Evkur Yeni Malatyaspor’da Basın Sözcüsü Erdal Gündüz, kulüpte bir süredir devam eden teknik direktör arayışıyla ilgili yaptığı açıklamada, “İsimleri geçen veya gündemimizde olan hiçbir teknik adamla resmi sözleşme imzalanmamıştır” dedi.

Gündüz, yönetim olarak çalışacakları teknik adamı belirleme konusunda hassas olduklarını ve ince eleyip sık dokuduklarını vurguladı.

Erdal Gündüz yaptığı açıklamada, “Yönetim Kurulumuz 2017-2018 sezonunda çalışacağı teknik adam konusunda hassas davranarak ince eleyip sık dokumaktadır. Yılların özlemi ve hasretiyle yükselmiş olduğumuz Süper Lig’de kalıcı olmak adına en doğru kararı vermenin gayreti içinde olduğumuzu, taraftarlarımızın bilmesini ve bize inanmasını istiyoruz. Basında isimleri geçen veya gündemimizde olan hiçbir teknik adamla resmi sözleşme imzalanmamıştır. Kulübümüzün teknik direktör konusunda sona ulaşması durumunda resmi açıklama tarafımızdan yapılacaktır” ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme