Gök'e hayırlı olsun ziyaretleri

Darende Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına 14 Şubatta yapılan olağan genel kurul ardından yeniden seçilen mevcut başkan İbrahim Kürşat Gök'e Darende Belediye Başkan vekili Murat Doğan ve Meclis üyeleri tarafından hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

Darende Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına 14 Şubatta yapılan olağan genel kurul ardından yeniden seçilen mevcut başkan İbrahim Kürşat Gök’e Darende Belediye Başkan vekili Murat Doğan ve Meclis üyeleri tarafından hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

Kürşat Gök’ün her zaman esnafın yanında olduğunu belirten Darende Belediye Başkan Vekili Murat Doğan,“ Kürşat Bey görev süresi içerisinde esnafın her zaman yanında olan bir kardeşimizdi. Esnaf arkadaşlarımızın güvenine tekrar mazhar olarak görevine devam etmektedir. Görevlerinde belediye olarak bizler de üzerimize düşen ne olursa yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyor, şahıslarını ve yönetimini Darende esnafımıza güzel hizmetler yapacakları temennisiyle tebrik ediyorum” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda Başkanı İbrahim Kürşat Gök ise “Değerli belediye Başkan vekilim ve meclis üyelerimizin ziyareti için çok teşekkür ediyorum. Esnafımızın bizlere gösterdiği teveccühe bizler de çalışmalarımızla inşallah karşılık vereceğiz” diye konuştu.

Bakmadan Geçme