Malatya Arena Stadının koltukları takılıyor

Malatya Arena Stadının tribünlerine koltuk monte edilmesine başladı.

Rengi gri, sarı ve kırmızı olarak belirlendikten sonra siparişi verilen ve dün Malatya’ya ulaşan koltukların Arena Stadının tribünlerine monte edilmesi işlemi başladı.

Kaplama, cam, elektrik ve su gibi işleri tamamlama aşamasına gelen yüklenici firma, zemini de çim ekmeye hazır duruma getirdi.
Önümüzdeki hafta rulo çimleri serilmeye başlanacak statta, koltuk montajı işinin ise 4 gün içerisinde tamamlanacağı ifade edildi.

“Belirlenen takvimden daha hızlı ilerliyor”

Siparişi verilen koltukların ellerine ulaşmasıyla birlikte montaj işlemine başladıklarını ifade eden yüklenici firma yetkilisi Erdoğan Büber, stattaki çalışmaların belirlenen takvimden daha hızlı ilerlediğini ifade etti.

Koltukları monte ettikten sonra çim serimi işine geçeceklerini belirten Büber, “Siparişi verdiğimiz koltuklar gelir gelmez monte işlemine başladık. Gerçekten çalışmalarda ilerledikçe stadımızın ne kadar modern ve güzel olduğunu daha net bir şekilde ortaya çıkıyor. En kısa süre içerisinde koltukların montajını tamamlayıp rulo çimleri sermeye başlayacağız. Stattaki çalışmalar belirlenen takvimden daha hızlı ilerliyor. İnşallah en asgari sürede stadımızı Malatyalıların hizmetine sunacağız” diye konuştu.

Yorumlar 3

Bakmadan Geçme