Sadıkoğlu: Bizim tek derdimiz var. O da Malatya'dır

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) başkan adayı Oğuzhan Ata Sağdıkoğlu, MTSO'da artık değişim ve dönüşümün kaçınılmaz olduğunu belirterek, 'Bizim derdimiz hiçbir zaman makam, mevki olmadı. Bizim derdimiz koltuklar olmadı. Bizim tek derdimiz var, o da: Malatya'dır' dedi.

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) başkan adayı Oğuzhan Ata Sağdıkoğlu, MTSO’da artık değişim ve dönüşümün kaçınılmaz olduğunu belirterek, "Bizim derdimiz hiçbir zaman makam, mevki olmadı. Bizim derdimiz koltuklar olmadı. Bizim tek derdimiz var, o da: Malatya’dır” dedi.

14 Ekim tarihinde yapılacak olan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri öncesinde seçim çalışmalarına devam eden MTSO başkan adayı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Buğday Pazarını ziyaret ederek bölge esnafı ile fikir alışverişinde bulundu. Pazar esnafının yoğun ilgi gösterdiği Sadıkoğlu burada yaptığı konuşmada, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nda artık değişim ve dönüşümün kaçınılmaz olduğunu belirterek, "Biz ekibimizle birlikte Malatya için yola çıktık, Malatya için taşın altına elimizi koyduk. Bizim derdimiz hiçbir zaman makam, mevki olmadı. Bizim derdimiz koltuklar olmadı.Bizim tek derdimiz var, o da Malatya’dır. Malatya’ya hizmet için yola çıktık, biz bu öncülüğe hazırız. Evet, genciz ama tecrübesiz değiliz. Heyecanlıyız çünkü bu şehir için bir idealimiz var" şeklinde konuştu.

Bakmadan Geçme