Avşar'dan Başsavcı Usta'ya ziyaret

MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Usta'yı ziyaret etti.

MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Usta’yı ziyaret etti.

Hakimler ve Savcılar Kurulunun 2017 yılı yaz Kararnamesiyle Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Malatya Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Başsavcı Orhan Usta’yı makamında ziyaret eden Başkan Avşar burada yaptığı konuşmada, “MHP olarak, liderimiz, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli terör ve dış güçlerin ülkemiz üzerindeki tehlike anlarında her zaman devletimizin yanında olduğunu belirtmişlerdir. Bizler liderimize sadakatimizden dolayı, hem tanışma hem de sizlere Malatya MHP İl Teşkilatı olarak her zaman devletimizin bu tür tehlikelere karşı, yanınızda olduğumuzu ifade etmek için buradayız. Ve yine liderimizin belirttiği gibi, Milliyetçi Hareket Partisi şu an için üstlendiği muhalefet görevini 36 milletvekiliyle en etkili şekilde icranın, milli bekamıza, milli tezlerimize, milli hedeflerimize destek vermek için her mücadele ve fedakarlığı yerine getirmenin amacındadır. Bizler de ortak paydamız Malatya için bu görüşleri sizlerle paylaşmak için buradayız” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başsavcı Usta ise, Başkan Avşar’a ve yönetimine teşekkür etti.

Bakmadan Geçme