Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bin 595 terörist etkisiz hale getirildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında bin 595 teröristin etkisiz hale getirildiğini söyleyerek, '31 Mehmedimiz, 60 ÖSO toplam 91 şehidimiz var' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında bin 595 teröristin etkisiz hale getirildiğini söyleyerek, "31 Mehmedimiz, 60 ÖSO toplam 91 şehidimiz var" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afyonkarahisar’da partisinin il kongresi öncesi salonun önünde toplanan kalabalığa yaptığı konuşmada, "Mehmetçik Peygamberimize Muhammet ismine hürmeten, Muhammet ismini kullanmamış, küçük Muhammet ismine Mehmetçik ismini kullanmış. İnşallah Rabbim yar ve yardımcıları olsun. Bizim dostluğun, müttefikliğin, ortaklığın tüm yöntemlerini denedikten sonra karar verdik ve uyguladık. Hala karşılıklı hassasiyetleri dikkate alarak çözmekten yanadır. Bu sabah itibariyle bin 595 terörist etkisiz hale getirildi. 31 Mehmedimiz, 60 ÖSO toplam 91 şehidimiz var. Biz ne karnından konuşanlardan, ne de eğilip, bükülenlerden olmayacağız. Doğru bildiklerimizi daima muhataplarımıza ifade ettik. Daima açık sözlü olduk" ifadelerini kaydetti.

Bakmadan Geçme