Kentten kırsala her öğrenciye karne hediyesi

'Kentten kırsala her öğrenciye karne hediyesi' projesi kapsamında Yeşilyurt Mehmet Emin Bitlis İlkokulu öğrencileri Darende ilçesindeki Balaban İlkokulu öğrencilerine karne hediyesi götürdü.

‘Kentten kırsala her öğrenciye karne hediyesi’ projesi kapsamında Yeşilyurt Mehmet Emin Bitlis İlkokulu öğrencileri Darende ilçesindeki Balaban İlkokulu öğrencilerine karne hediyesi götürdü.

Balaban İlkokulu Müdür Yardımcısı Hasan Polat ile Yeşilyurt Mehmet Emin Bitlis İlkokulu Müdürü Saim Tatar’ın başlattığı ‘Kentten kırsala her öğrenciye karne hediyesi’ projesine öğrencilerden tam destek geldi. Mehmet Emin Bitlis İlkokulu öğrencileri karne günü ile birlikte Balaban İlkokulundaki 90 öğrenciye oyuncak, kıyafet, kitap ve kırtasiyeden oluşan karne hediyesini götürdü.

Proje kapsamında Mehmet Emin Bitlis İlkokulu Müdürü Saim Tatar ve öğrenciler Darende ilçesine giderek Balaban İlkokulunu ziyaret etti ve öğrencilerle bir araya geldiler. Balaban İlkokulu Müdür Yardımcısı Hasan Polat, bu projedeki amaçlarının, mesafe tanımaksızın öğrenciler arasında sevgi, saygı, paylaşma ve yardımlaşma duygularının gelişmesine katkı sağlamak olduğunu belirtti. Karneleri ile birlikte hediyelerini alan öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunurken Müdür yardımcısı Polat, Mehmet Emin Bitlis İlkokulu Müdürlüğüne, öğrencilere, öğretmenlere ve velilere teşekkür etti.

Bakmadan Geçme