Malatya Yeşilyurt Belediyespor üst üste ikinci galibiyetini aldı

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 2.Grup'un 21. haftasında deplasmanda Erdağ İnşaat Dumlupınar ile karşılaşan Malatya Yeşilyurt Belediyespor rakibini 4-1 mağlup etti. Batıpark Merkez Stadı'nda oynanan karşılaşmayı Ömer Faruk Gültekin, Emrah Yücekaya, Yusuf Yaşar hakem üçlüsü yönetti. Konuk takım Malatya Yeşilyurt Belediyespor maçın başından sonuna kadar üstün oynadığı rakibi karşısında 4-1 galip gelerek, üst üste ikinci galibiyetini aldı.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 2.Grup’un 21. haftasında deplasmanda Erdağ İnşaat Dumlupınar ile karşılaşan Malatya Yeşilyurt Belediyespor rakibini 4-1 mağlup etti. Batıpark Merkez Stadı’nda oynanan karşılaşmayı Ömer Faruk Gültekin, Emrah Yücekaya, Yusuf Yaşar hakem üçlüsü yönetti. Konuk takım Malatya Yeşilyurt Belediyespor maçın başından sonuna kadar üstün oynadığı rakibi karşısında 4-1 galip gelerek, üst üste ikinci galibiyetini aldı.

Maçın golleri Mert Ali, Yunus, Cuma ve Miraç’tan geldi. Malatya Yeşilyurt Belediyespor’un gollerini 22. dakikada Turgut Ulutaş kaydetti. Mavi beyazlılar aldığı bu galibiyetle puanını 26’ya yükseltirken, küme düşme barajından da uzaklaşarak rahat bir nefes aldı.

Bakmadan Geçme