MGTC'de Olağanüstü Genel Kurul

Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti'nin Olağanüstü Genel Kurulunda Başkan Mehmet Aydın güven tazeledi.

Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti’nin Olağanüstü Genel Kurulunda Başkan Mehmet Aydın güven tazeledi.

Deprem sonrası binasının ağır hasar alması nedeniyle geçici olarak konteynerde hizmetlerini sürdüren Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti olağanüstü genel kurula gitti.

Toplantıda mevcut başkan Mehmet Aydın yeniden yönetim kurulu başkanlığına seçilirken, Mikail Pelit, Mahir Temur ve Cem Parlak başkan yardımcılığına, Aziz Yiğit genel sekterliğe, Beyza Nur Gül ise saymanlığa seçildi. Cahit Özçelik, Umut Bozkurtoğlu, Taha Ayhan, İhsan Doğan, Seda Akyürek, Bayram Güder ve Şenol Karaduman ise yönetim kurulu üyesi oldu.

Cemiyetin yeni dönemde denetleme kurulunda ise Murat Çolak, Ökkeş Cerit ve Recep Bağdat yer aldı.

Gerçekleştirdikleri olağanüstü genel kurulun hayırlı olmasını dileyen Başkan Mehmet Aydın, 6 Şubat’ta yaşanan asrın felaketi sonrası yıkıma uğrayan Malatya’da yerel basının da büyük yaralar aldığını söyledi. Cemiyet olarak özellikle yerel basının içerisinde bulunduğu zorlu sürecin yakinen takipçisi olduklarını belirten Aydın, bu süreçte sorunların çözüme kavuşması ve şehrin yeniden ayağa kalkması adına cemiyet olarak her zaman aktif rol oynayacaklarını da ifade etti.

Bakmadan Geçme