Ülkü Ocakları'ndan BİMYAD'a ziyaret

Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneğini ziyaret etti.

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Fevzi Şahin, başkan yardımcısı Adem Uçar, yönetim kurulundan Nuri Karaca, Ülkü Ocakları Esnaf Birim Başkanı Nebi Hanbay, BİMYAD (Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği) Genel Başkanı Selim Apohan ve yönetim kuruluna iade-i ziyarette bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren BİMYAD Genel Başkanı Selim Apohan, “Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Fevzi Şahin ve yönetimini ağırlamaktan dolayı memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. Ülkü Ocaklarının faaliyetlerini, BİMYAD olarak yakından takip ediyoruz. Özellikle Ülkü Ocaklarının Mehteran takımını kurması takdire şayandır. Akabinde Fevzi Başkanın, basınla olan münasebetleri bizleri sevindirmektedir” dedi.

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Şahin ise,” Ülkede siyasi partilerin, kurum ve kuruluşların, STK ve halk temsilcilerinin basınla diyaloglarını eşit mesafede ve sıcak tutmaları gerekmektedir. Basının asli görevleri olan, haberciliği doğru ve net olarak yapabilmeleri için haberi öz kaynaklarından almalarının daha doğru olacağı kanaatindeyim. Bu bağlamda BİMYAD’a bağlı olan haber sitelerinin habercilikte daha doğru, daha aktif ve daha gerçekçi olduğunu memnuniyetle belirtmek isterim” diye konuştu.
Ülkü Ocakları Başkanı Şahin, Malatya’da bulunan tüm basın camiasının işlerini şeffaf ve doğru yaptığına inandığını söyledi.

Bakmadan Geçme