Battalgazi Belediyesi çözecekmiş!

14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala siyasi partilerin milletvekili adayları çalışmalarına hız kesmeden devam ederken AK Partili adayın basına gönderdiği bültende ilginç cümleler kuruldu. Babacan, vatandaşların eksikliklerle ilgili taleplerini Battalgazi Belediyesi'nin tamamlayacağını söyledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kayısı Haber Malatya - Mahir Temur

14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala siyasi partilerin milletvekili adayları çalışmalarına hız kesmeden devam ederken AK Partili adayın basına gönderdiği bültende ilginç cümleler kuruldu. Babacan, vatandaşların eksikliklerle ilgili taleplerini Battalgazi Belediyesi’nin tamamlayacağını söyledi.

 

AK Parti Malatya Milletvekili 4’üncü Sıra Adayı Doç. Dr. Abdurrahman Babacan ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Tandoğan Konteyner Kenti ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet edip, taleplerini dinledi.
  
 

BATTALGAZİ BELEDİYESİ TAMAMLAYACAKMIŞ!
 AK Parti Malatya Milletvekili 4’üncü sıra adayı Doç. Dr. Abdurrahman Babacan ziyaret ettiği vatandaşların daha önce çadırda ya da başka bir barınma alanı kullanırken geldikleri konteynerlerden dolayı mutlu ve memnun olduklarını belirttiklerini kaydederek, “Vatandaşlarımızın eksikliklerle ilgili taleplerini Battalgazi belediyemiz ve diğer kurumlarımız kısa sürede tamamlayacaklar. Malatya’da hayatın normalleşmesi için çalışmaları yürüteceğiz. Buradaki çocuklarımız okullarına başlayacaklar. Malatya’da hayatın normalleşmesi için imkânlar daha da iyi olacak. Hep birlikte daha da iyi olacağız” dedi.
 
 

“Vatandaşlarımızın tamamını çadırlardan konteynerlere taşımış olacağız”
 
Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “120 konteynerin bulunduğu Tandoğan Konteyner Kentte inceleme ve ziyaretlerde bulundular. Vatandaşlarımız buraya yerleştiler.  Vatandaşlarımızla bir araya gelerek, herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığını sorup, sohbet ettik. Bize ciddi bir problem iletilmedi. Vatandaşlarımız çadırlara göre, konteynerlerin daha konforlu olduğunu ifade ediyorlar. Siz yaparsa AK Parti yapar diyoruz. Hükümetimiz ve yerel yönetimler, depremin ilk anından itibaren vatandaşlarımızı bu afetin etkisinden kurtarmak için sürekli sahadayız ve çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu bölge Battalgazi ilçesinde konteynerlerin yerleştirildiği 4. Konteyner kent. Bölgemizde yaklaşık 3 bin konteyneri vatandaşımızın istifadesine sunduk. İlçemizde diğer noktalardaki konteyner çalışmaları da devam ediyor. Kısa süre içinde vatandaşlarımızın tamamını çadırlardan konteynerlere taşımış olacağız.” dedi.

Kayısı Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?