CHP Kadın Kolları Hekimhan'da 'hayır' turuna çıktı

CHP Malatya İl Kadın Kolları üyeleri, 16 Nisan referandum çalışmaları kapsamında ziyaret ettikleri Hekimhan'da, 'hayır' çalışması yapan İlçe Kadın Kolları üyelerine destek oldu. Referandum çalışmasına Battalgazi Kadın Kolları üyeleri de katıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kayısı Haber Malatya - Kayısı Haber

CHP Malatya İl Kadın Kolları üyeleri, 16 Nisan referandum çalışmaları kapsamında ziyaret ettikleri Hekimhan’da, ’hayır’ çalışması yapan İlçe Kadın Kolları üyelerine destek oldu. Referandum çalışmasına Battalgazi Kadın Kolları üyeleri de katıldı.

CHP Malatya İl Kadın Kolları Başkanı Güllü Tuncer ve yönetimde görev alan kadınlar, 16 Nisan referandumu hakkında halkı bilgilendirmek için Hekimhan’da ’Hayır’ turuna çıktı.

Hekimhan’da mahalle mahalle, ev ev dolaşan CHP’li kadınlar, halka niçin ’Hayır’ oyu kullanmaları gerektiğini anlattılar. Mimar Sinan, İstasyon, Kocaözü mahallelerinde sürdürdüğü çalışmalarda ev ziyaretleri de yapan CHP Kadın Kolları üyeleri, girdikleri her evde broşür dağıtarak ve sohbet ederek Hekimhanlı’ları bilgilendirdi.

CHP Malatya İl Kadın Kolları Başkanı Güllü Tuncer, "Bu hafta Hekimhan’daki ’Hayır’lara odaklandık. Adım adım, yorulmaksızın evleri dolaşıyoruz. Kadın kollarının yaptığı, çok emek gerektiren bir iş. Sadece broşür dağıtıp gitmiyoruz. İnsanlarla sohbet ederek onlara ’Hayır’ın bilgisini veriyoruz. Bu yüzden işimiz çok önemli. Hekimhan’dan Hayır çıkacağından da eminiz" diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARI GÖRDÜNÜZ MÜ?