Hayata Dokunuş Derneğinden engelli vatandaşa yardım eli

Hayata Dokunuş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Kahramanmaraş'ta yaşayan engelli yaşlı adama tekerlekli sandalye yardımı yapıldı.

Hayata Dokunuş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Kahramanmaraş’ta yaşayan engelli yaşlı adama tekerlekli sandalye yardımı yapıldı.

Kurulduğu günden bu yana bir çok sosyal sorululuk projesinin içerisinde yer alan ve yaptığı yardımlarla takdir toplayan Hayata Dokunuş Derneği mazlumlara ve yardıma muhtaçlara el uzatmaya devam ediyor. İl il gezerek yardımlarda bulunan Hayata Dokunuş Derneği Başkanı Ali Morel ve dernek üyeleri bu kez de Kahramanmaraş’ta yaşayan ve tekerlekli sandalye ihtiyacı olan yaşlı bir adam için yollara düştü. Tekerlekli sandalye ile egeli yaşlı adamın kapsını çalan, yardımseverler yaşlı adama ihtiyacı olan tekerlekli sandalyeyi verdi. Tekerlekli sandalyeyi karşısında gören yaşlı adam mutluluktan sevinç gözyaşı dökerken, yaptıkları iyilikten dolayı Dernek Başkanı ve üyelerine teşekkür etti.

Dernek Başkanı Ali Morel ise, amaçlarının Allah’ın rızasını kazanmak olduğunu ifade ederek, yardıma muhtaç olan insanlara el uzatmaya devam edeceklerini söyledi.

Bakmadan Geçme