İl Milli Eğitim Müdürü'nden anlamlı ziyaret

Sağlık problemleri nedeniyle örgün eğitim kurumlarında doğrudan yararlanamayan ve özel eğitim ihtiyacı olan öğrenciler için 'Evde Eğitim Hizmeti' kapsamında evinde eğitim gören Samet Duran'a anlamlı ziyaret yapıldı.

Sağlık problemleri nedeniyle örgün eğitim kurumlarında doğrudan yararlanamayan ve özel eğitim ihtiyacı olan öğrenciler için ‘Evde Eğitim Hizmeti’ kapsamında evinde eğitim gören Samet Duran’a anlamlı ziyaret yapıldı.

20 Mayıs Vakfı Turgut Özal Anadolu Lisesi öğrencisi Samet Duran, okulunu başarıyla bitirerek, diploma almaya hak kazanınca İl Milli Eğitim Müdürü Behçet Bakır ile Battalgazi Kaymakamı Erkan Savar diplomasını takdim etti.

Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden paylaşılan bilgiye göre, “Battalgazi Kaymakamı Erkan Savar, İl Milli Eğitim Müdürü Behçet Bakır, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ekrem Demir, Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Kaçmaz, öğrencimiz Samet Duran’ı evinde ziyaret ederek, öğrencimize diplomasını takdim ettiler. Öğrencimizin mezuniyet heyecanını paylaşan İl Müdürümüz Behçet Bakır, öğrencimizle yakından ilgilenerek, Samet’in evde eğitimde yaptığı çalışmalarını dinledi. İl Müdürümüz Behçet Bakır, ‘Her öğrencinin özel olduğuna inanıyoruz ve onların başarısı için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz’ dedi. 

Ayrıca İl Milli Eğitim Müdürü Behçet Bakır ve Battalgazi Kaymakamı Erkan Savar, öğrenci Samet Duran’ı tebrik ederek, desteklerinden dolayı ailesine de teşekkür ettiler.

Bakmadan Geçme